Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Gala Mody 2012

20 kwietnia 2012 w Lublinie odbyła się druga wiosenno-letnia edycja prestiżowego wydarzenia modowego i artystycznego - Gala Mody - Lublin 2012, podczas której zaprezentowano ekskluzywne kosmetyki marki ANNA PIKURA.

Gala Mody – Lublin 2012 odbyła się w luksusowym Centrum Konferencyjno-Hotelowym Focus. Firmy odzieżowe z najwyższej półki oraz młodzi, ambitni lubelscy projektanci zaprezentowali swoje kolekcje wiosna-lato 2012 oraz wskazali najnowsze trendy w modzie. Występy artystów działających i tworzących na Lubelszczyźnie zaspokoiły gusta wymagającej publiczności. Swoje kolekcje zaprezentowali między innymi Farbotka, Iwona Kutnik, Pawo, Sagan, Agnieszka Tokarz-Iwanek(pokaz połączony z prezentacją produktów marki Anna Pikura), Aryton, butik Showroom, Triumph, biżuteria Yes, Bagatt. Odbiorcami pokazu były osobistości z branży biznesowej i artystycznej, jak i miłośnicy piękna, mody i wydarzeń artystycznych na najwyższym poziomie. Do udziału w gali zostali zaproszeni przedstawiciele aktualnych władz województwa lubelskiego, politycy, ludzie biznesu, artyści, właściciele firm, redaktorzy naczelni i dziennikarze mediów regionu(około 250 osób).

W pamięci zaproszonych, na długo pozostanie widok eterycznych modelek, prezentujących perłę w koronie marki ANNA PIKURA – krem Sacrum ®.


Katarzyna (36), Warszawa pisze:

...W sklepie ANNA PIKURA zamówiłam kolagen AP BIOAKTIV White oraz krem do cery naczyniowej Sensilogy. Po trzech tygodniach stosowania kolagenu zauważyłam BARDZO widoczne zmiany stanu mojej skóry, drobne zmarszczki zniknęły, cera wygładziła się, zmienił się jej koloryt i zniknęły przebarwienia! Przed wiele lat stosowałam ekskluzywne kosmetyki światowych marek, żaden z nich po tak krótkim czasie nie poprawił mojej cery w tak znaczący sposób. Podczas stosowania kolagenu zauważyłam także, że makijaż dłużej utrzymuje się na skórze, skóra nie świeci się. Te kosmetyki są naprawdę wyjątkowe. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook