Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Gala Mody 2012

20 kwietnia 2012 w Lublinie odbyła się druga wiosenno-letnia edycja prestiżowego wydarzenia modowego i artystycznego - Gala Mody - Lublin 2012, podczas której zaprezentowano ekskluzywne kosmetyki marki ANNA PIKURA.

Gala Mody – Lublin 2012 odbyła się w luksusowym Centrum Konferencyjno-Hotelowym Focus. Firmy odzieżowe z najwyższej półki oraz młodzi, ambitni lubelscy projektanci zaprezentowali swoje kolekcje wiosna-lato 2012 oraz wskazali najnowsze trendy w modzie. Występy artystów działających i tworzących na Lubelszczyźnie zaspokoiły gusta wymagającej publiczności. Swoje kolekcje zaprezentowali między innymi Farbotka, Iwona Kutnik, Pawo, Sagan, Agnieszka Tokarz-Iwanek(pokaz połączony z prezentacją produktów marki Anna Pikura), Aryton, butik Showroom, Triumph, biżuteria Yes, Bagatt. Odbiorcami pokazu były osobistości z branży biznesowej i artystycznej, jak i miłośnicy piękna, mody i wydarzeń artystycznych na najwyższym poziomie. Do udziału w gali zostali zaproszeni przedstawiciele aktualnych władz województwa lubelskiego, politycy, ludzie biznesu, artyści, właściciele firm, redaktorzy naczelni i dziennikarze mediów regionu(około 250 osób).

W pamięci zaproszonych, na długo pozostanie widok eterycznych modelek, prezentujących perłę w koronie marki ANNA PIKURA – krem Sacrum ®.


Elżbieta (48), Jaworzyna Śl. pisze:

...Od kilku miesięcy odczuwałam ból kolan i tzw. „strzelanie w stawach”, a ponieważ mam pracę chodzącą, szukałam różnych sposobów, aby sobie pomóc. O kolagenie Grey wiedziałam od dawna, ponieważ mój mąż stosował go kilka lat temu na swoje kolano z bardzo dobrym skutkiem, który utrzymał się do dziś (nie ma potrzeby korzystania z porad lekarzy, a wówczas miał skierowanie na artroskopię, której zresztą nie wykonał). Mąż mnie namówił do zastosowania AP BIOAKTIV Grey. Po trzytygodniowym wcieraniu kolagenu 4 razy dziennie ku swojemu zaskoczeniu zauważyłam zdecydowaną poprawę. Przede wszystkim ból ustąpił, strzelanie w stawach wyraźnie się zmniejszyło. Stwierdziłam, że kolagen Grey jednak działa, jest bardzo wartościowy. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook