Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Prestiżowe tytuły JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO i EKO JAKOŚĆ ROKU 2011 dla producenta biokosmetyków ANNA PIKURA

Firma AP Ltd., producent kolagenu aktywnego biologicznie i biokosmetyków ANNA PIKURA oraz profesjonalnego sprzętu kosmetycznego ANNA PIKURA, właściciel sieci Klinik ANNA PIKURA, została uhonorowana prestiżowymi tytułami Największego Programu Projakościowego w Polsce JAKOŚĆ ROKU.

Decyzją Kapituły tego programu, organizowanego przez Redakcję Biznes Raport w „Dzienniku Gazecie Prawnej” pod patronem merytorycznym Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A., firmie AP przyznano tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 oraz tytuły JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO 2011 i EKO-JAKOŚĆ ROKU 2011.

Konkurs JAKOŚĆ ROKU powołano do życia siedem lat temu. Ma on na celu promowanie wysokich standardów jakości w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Jego organizatorami są redakcje dodatków biznesowych do opiniotwórczych dzienników: Biznes Raport („Dziennik Gazeta Prawna”) i Economy Life TODAY („Rzeczpospolita”), natomiast za ocenę przedsiębiorstw odpowiada patron merytoryczny programu – Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., najstarsza polska instytucja państwowa zajmująca się zagadnieniami jakości.

Firma AP Ltd. przystępuje do tego prestiżowego konkursu od początku swojego istnienia, czyli od 2009 roku – i również w poprzednich latach Kapituła doceniała jej politykę jakości, przyznając tytuły: Jakość Roku i Jakość Roku Srebro. W tym roku producent biokosmetyków i urządzeń kosmetycznych ANNA PIKURA otrzymał trzy tytuły: JAKOŚĆ ROKU 2011, JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO 2011 oraz przyznawany po raz pierwszy w tym roku EKO JAKOŚĆ ROKU 2011.

Eksperci do spraw jakości, których ocena zadecydowała o przyznaniu tytułów JAKOŚCI ROKU 2011 firmie AP Ltd., docenili wysokie standardy firmy, badając je m. in. według takich kryteriów jak „skuteczna realizacja przyjętej polityki jakości”, „pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne”, „wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych”, „dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów/usług”.

Uroczysta Gala Finałowa VI edycji Programu JAKOŚĆ ROKU 2011 odbędzie się 28 lutego w hotelu Radisson Blu Sobieski w Warszawie.
Nagrody 2011


Agnieszka (70), Warszawa pisze:

...Już od kilku lat stosuję biologicznie aktywny kolagen ANNA PIKURA. To niesamowite zrządzenie losu, że całkowicie przypadkowo wpadła w moje ręce, w jednym z miesięczników, reklama tego kolagenu. Cała sprawa wydała mi się bardzo interesująca. Zadzwoniłam pod wskazany telefon. Pani Anna poświęciła mi sporo czasu. Od tamtej pory z żelazną konsekwencją stosuję ten specyfik. Zawsze dbałam o siebie, tak więc wtedy, w wieku 58 lat nie miałam jeszcze żadnych zmarszczek, kolagen działał więc profilaktycznie. Teraz mimo mojego wieku nadal nie mam zmarszczek. Dla mnie kolagen ANNA PIKURA to ELIKSIR MŁODOŚCI. Od kilku lat wcieram go nie tylko w twarz, ale również w dłonie i nadgarstki (kolagen grafitowy). Dzięki niemu uniknęłam operacji zdiagnozowanego zespołu cieśni, skończył się też bolesny nocny przykurcz palca prawej ręki. Zachęcona tym niesamowitym działaniem kolagenu na stawy, obecnie całkowicie profilaktycznie wcieram go sobie i mojemu o kilka lat starszemu mężowi w... kolana i kręgosłup. Mam ogromną satysfakcję, gdy lekarz, patrząc na mój PESEL, mówi, że mój wiek biologiczny nie ma nic wspólnego z moim wiekiem metrykalnym. Gdy pyta: „Co pani robi?”, mówię mu o kolagenie. I jeszcze jeden sukces, który zawdzięczam Pani Annie. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu kolagenu na powieki i pod oczy niesamowicie poprawił mi się wzrok. Kiedyś miałam okulary +2,5. Obecnie +1, a od biedy mogę czytać bez okularów. Lekarka okulistka powiedziała, że moje oczy mają o 30 lat mniej niż mój wiek metrykalny. I znów pytanie: co pani robi? I znów odpowiedź: kolagen, który dokonuje cudów, działając transdermalnie. Zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury, kupuję kolagen i stosuję go u siebie i mojego męża. Nie mamy zamiaru dać się starości!!!!!...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook