Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Prestiżowe tytuły JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO i EKO JAKOŚĆ ROKU 2011 dla producenta biokosmetyków ANNA PIKURA

Firma AP Ltd., producent kolagenu aktywnego biologicznie i biokosmetyków ANNA PIKURA oraz profesjonalnego sprzętu kosmetycznego ANNA PIKURA, właściciel sieci Klinik ANNA PIKURA, została uhonorowana prestiżowymi tytułami Największego Programu Projakościowego w Polsce JAKOŚĆ ROKU. czytaj więcej.......


Kosmetyczny Przebój Miesiąca Maja

Produkty marki ANNA PIKURA zostały uznane za Kosmetyczny Przebój Miesiąca Maja portalu www.urodaizdrowie.pl. Miano to jest tym bardziej zaszczytne, że o jego przyznaniu decydują głosy internautek. Objęło ono wszystkie linie marki ANNA PIKURA: kolagenową AP BIOAKTIV, luksusowe biokremy botaniczne, kapsułki piękności Sensation ® oraz zestawy Secret Gloves ® i Secret Booties ® do rąk i stóp.

 

 

 

Firma AP Ltd. została laureatem nagrody Jakość Roku 2010 oraz nagrody Jakość Roku Srebro w kategorii Produkt za luksusowe preparaty botaniczne ANNA PIKURA.

 

 

 

 

 

Kolagen otrzymał nagrodę Jakość Roku 2009 przyznaną przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Biznes Raport - dodatek do Gazety Prawnej.

 

 

 

 

 

Kryształowa Venus

Nasza Firma została laureatem Kryształowej Venus - nagrody głównej na Międzynarodowych Targach Łódzkich 7 - 8 czerwca 2008 roku, w konkursie na najlepszy produkt w kategorii "kosmetyki pielęgnacyjne".

 

 

 

 

Dyplom dla kolagenu

Dyplom Lidera Branży Kosmetycznej 2009 w kategorii "Najlepszy Kosmetyk z Kolagenem" dla naszej Firmy.

 

 

 

 

 

 


Beata (51), Strzelce Krajeńskie pisze:

...Po przekroczeniu 45 roku życia moje własne sposoby na zachowanie urody i młodości przestały wystarczać. Myślę, że nasza skóra w tym wieku zaczyna przypominać ulubiony, noszony codziennie sweterek, który rozciągnął się i zdefasonował. Kiedy dowiedziałam się o istnieniu kolagenu ANNA PIKURA (przeczytałam kilka opinii w „Modzie na Zdrowie”), postanowiłam spróbować, czy także w moim przypadku zadziała w tak cudowny sposób. I zadziałał! Gdyby pozostać przy moim porównaniu, miałam wrażenie, że włókna kolagenu wniknęły w rozciągniętą przędzę mojej skóry powodując jej pogrubienie, skrócenie i uelastycznienie – „sweterek” zebrał się w sobie i odzyskał poprzedni kształt. Co więcej, przed kuracją moja skóra była jak przetarty worek – wszystkie cenne składniki różnych kosmetyków po prostu się z niego „wysypywały”, po zastosowaniu kolagenu skóra piękniała nawet po zwyczajnych zupełnie niedrogich kremach..

Za każdym razem kiedy na dzień dobry zwilżałam twarz wodą termalną i nakładałam kolagen w żelu, czułam jak moja twarz rozjaśnia się jakby w dziękczynnym uśmiechu. Zawsze poprawiało mi to samopoczucie. Wystarczał delikatny, prawie niezauważalny makijaż, żeby wyglądać naprawdę dobrze. Koleżanki w pracy zauważyły (niektóre niechętnie) i kazały mi się przyznać, co robię. Stosowałam kolagen w kapsułkach i w żelu, a także kolagen grafitowy, który działa nie tylko na skórę, ale także wzmacnia włosy i rzęsy. Kuracja trwała około roku ale wyraźne efekty były widoczne już po dwóch miesiącach. Myślę, że każda z nas powinna mieć swój sekretny słoiczek kolagenu AP, żeby nie pozwolić odejść swojemu pięknu zbyt wcześnie. Mamy szansę być coraz piękniejsze w miarę upływu czasu, kiedy nasza twarz wyraża coraz więcej i zaczyna odzwierciedlać duchową głębię i bogactwo wszystkich naszych doświadczeń....
czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook