Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Prestiżowe tytuły JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO i EKO JAKOŚĆ ROKU 2011 dla producenta biokosmetyków ANNA PIKURA

Firma AP Ltd., producent kolagenu aktywnego biologicznie i biokosmetyków ANNA PIKURA oraz profesjonalnego sprzętu kosmetycznego ANNA PIKURA, właściciel sieci Klinik ANNA PIKURA, została uhonorowana prestiżowymi tytułami Największego Programu Projakościowego w Polsce JAKOŚĆ ROKU. czytaj więcej.......


Kosmetyczny Przebój Miesiąca Maja

Produkty marki ANNA PIKURA zostały uznane za Kosmetyczny Przebój Miesiąca Maja portalu www.urodaizdrowie.pl. Miano to jest tym bardziej zaszczytne, że o jego przyznaniu decydują głosy internautek. Objęło ono wszystkie linie marki ANNA PIKURA: kolagenową AP BIOAKTIV, luksusowe biokremy botaniczne, kapsułki piękności Sensation ® oraz zestawy Secret Gloves ® i Secret Booties ® do rąk i stóp.

 

 

 

Firma AP Ltd. została laureatem nagrody Jakość Roku 2010 oraz nagrody Jakość Roku Srebro w kategorii Produkt za luksusowe preparaty botaniczne ANNA PIKURA.

 

 

 

 

 

Kolagen otrzymał nagrodę Jakość Roku 2009 przyznaną przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Biznes Raport - dodatek do Gazety Prawnej.

 

 

 

 

 

Kryształowa Venus

Nasza Firma została laureatem Kryształowej Venus - nagrody głównej na Międzynarodowych Targach Łódzkich 7 - 8 czerwca 2008 roku, w konkursie na najlepszy produkt w kategorii "kosmetyki pielęgnacyjne".

 

 

 

 

Dyplom dla kolagenu

Dyplom Lidera Branży Kosmetycznej 2009 w kategorii "Najlepszy Kosmetyk z Kolagenem" dla naszej Firmy.

 

 

 

 

 

 


Elżbieta (48), Jaworzyna Śl. pisze:

...Od kilku miesięcy odczuwałam ból kolan i tzw. „strzelanie w stawach”, a ponieważ mam pracę chodzącą, szukałam różnych sposobów, aby sobie pomóc. O kolagenie Grey wiedziałam od dawna, ponieważ mój mąż stosował go kilka lat temu na swoje kolano z bardzo dobrym skutkiem, który utrzymał się do dziś (nie ma potrzeby korzystania z porad lekarzy, a wówczas miał skierowanie na artroskopię, której zresztą nie wykonał). Mąż mnie namówił do zastosowania AP BIOAKTIV Grey. Po trzytygodniowym wcieraniu kolagenu 4 razy dziennie ku swojemu zaskoczeniu zauważyłam zdecydowaną poprawę. Przede wszystkim ból ustąpił, strzelanie w stawach wyraźnie się zmniejszyło. Stwierdziłam, że kolagen Grey jednak działa, jest bardzo wartościowy. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook