Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Prestiżowe tytuły JAKOŚĆ ROKU ZŁOTO i EKO JAKOŚĆ ROKU 2011 dla producenta biokosmetyków ANNA PIKURA

Firma AP Ltd., producent kolagenu aktywnego biologicznie i biokosmetyków ANNA PIKURA oraz profesjonalnego sprzętu kosmetycznego ANNA PIKURA, właściciel sieci Klinik ANNA PIKURA, została uhonorowana prestiżowymi tytułami Największego Programu Projakościowego w Polsce JAKOŚĆ ROKU. czytaj więcej.......


Kosmetyczny Przebój Miesiąca Maja

Produkty marki ANNA PIKURA zostały uznane za Kosmetyczny Przebój Miesiąca Maja portalu www.urodaizdrowie.pl. Miano to jest tym bardziej zaszczytne, że o jego przyznaniu decydują głosy internautek. Objęło ono wszystkie linie marki ANNA PIKURA: kolagenową AP BIOAKTIV, luksusowe biokremy botaniczne, kapsułki piękności Sensation ® oraz zestawy Secret Gloves ® i Secret Booties ® do rąk i stóp.

 

 

 

Firma AP Ltd. została laureatem nagrody Jakość Roku 2010 oraz nagrody Jakość Roku Srebro w kategorii Produkt za luksusowe preparaty botaniczne ANNA PIKURA.

 

 

 

 

 

Kolagen otrzymał nagrodę Jakość Roku 2009 przyznaną przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji oraz Biznes Raport - dodatek do Gazety Prawnej.

 

 

 

 

 

Kryształowa Venus

Nasza Firma została laureatem Kryształowej Venus - nagrody głównej na Międzynarodowych Targach Łódzkich 7 - 8 czerwca 2008 roku, w konkursie na najlepszy produkt w kategorii "kosmetyki pielęgnacyjne".

 

 

 

 

Dyplom dla kolagenu

Dyplom Lidera Branży Kosmetycznej 2009 w kategorii "Najlepszy Kosmetyk z Kolagenem" dla naszej Firmy.

 

 

 

 

 

 


Danuta (62), Wrocław pisze:

...Zachorowałam na zapalenie żył. Kuracja antybiotykiem nie pomogła prawie wcale na nogi, za to skutecznie rozwaliła mi żołądek. Dowiedziałam się o kolagenie AP BIOAKTIV Grey. Ludzie kochani, nie wierzyłam, ale on naprawdę działa. Już po trzech dniach kuracji (smarowałam 2 razy dziennie) mogłam normalnie chodzić i przespałam całą noc bez budzeń. Dla mnie to jest cud. Od roku systematycznie smaruję, noga w 100% wróciła do zdrowia. Mało tego, miałam ogromne haluksy, które też smaruję i znacznie się zmniejszyły....czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook