Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Piling kawitacyjny, Peeling kawitacyjny, Sonoforeza

PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA (Cavitation Peel + Sonophoresis)

Peeling kawitacyjny w połączeniu z sonoforezą to bezbolesne, bezpieczne i skuteczne oczyszczanie cery z możliwością dodatkowego wprowadzania w głąb skóry substancji nawilżających. Piling kawitacyjny opiera się na wykorzystaniu zjawiska kawitacji, czyli gwałtownej przemiany fazy ciekłej w fazę gazową wskutek różnicy ciśnień. Pod wpływem fali ultradźwiękowej w warstwie rogowej naskórka tworzą się mikroskopijne pęcherzyki powietrza, które w rezultacie zmiany ciśnienia przekształcają się w mikrofalę uderzeniową, usuwającą martwe korneocyty. Zjawisko to następuje w ciągu mikrosekundy i nie powoduje niekorzystnych skutków ubocznych.

Dodatkowo podczas pilingu kawitacyjnego głowice ultradźwiękowe dokonują korzystnego mikromasażu (sonoforeza) i pozwalają na wprowadzanie w głąb tak dokładnie oczyszczonej skóry preparatów kosmetycznych (jonoforeza) oraz umożliwiają jednoczesne wykonanie innych zabiegów, np. nawilżających, przeciwzmarszczkowych, na przebarwienia czy regenerujących.

Pomimo swej skuteczności i gruntowności zabieg peeling kawitacyjny + sonoforeza jest bardzo łagodny i znakomicie sprawdza się w przypadku cery wrażliwej, delikatnej, skłonnej do podrażnień, a także trądzikowej i przetłuszczającej się.

Urządzenie do pilingu kawitacyjnego i sonoforezy umożliwia wprowadzenie za pomocą fal ultradźwiękowych preparatów AP BIOAKTIV, potęgujących dobroczynne efekty zabiegu.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA URZĄDZENIA PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA

 • specjalna łopatka do pracy ciągłej, wyposażona w system światłoterapii, wykonana według autorskiego projektu firmy,
 • 3 rodzaje sterowania łopatką,
 • 2 głowice (do pilingu kawitacyjnego i sonoforezy) o ergonomicznych kształtach,
 • synergia działania na 4 płaszczyznach: oczyszczanie skóry, usuwanie martwych komórek naskórka (piling kawitacyjny), poprawa wchłaniania substancji czynnych, odnowa kolagenowa,
 • indywidualne dostosowanie mocy i czasu zabiegu,
 • ultradźwiękowy mikromasaż (sonoforeza) usprawniający naturalne procesy fizjologiczne,
 • bezinwazyjność, łagodność nawet dla cery wrażliwej i trądzikowej,
 • brak przykrych efektów ubocznych.

WSKAZANIA DO ZABIEGU PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA

Skóra wrażliwa, delikatna, skłonna do podrażnień; skóra trądzikowa, zanieczyszczona, przetłuszczająca się; skóra problematyczna.

EFEKTY ZABIEGU PEELING KAWITACYJNY + SONOFOREZA

 • usunięcie martwych komórek naskórka,
 • oczyszczenie naskórka z nadmiaru sebum i z zaskórników,
 • eliminacja zanieczyszczeń i toksyn,
 • usprawnienie mikrokrążenia,
 • poprawa nawilżenia,
 • pobudzenie odnowy,
 • wygładzenie cery i przywrócenie jej ładnego, świeżego wyglądu,
 • łagodna dezynfekcja.

PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZENIA DO PEELINGU KAWITACYJNEGO I SONOFOREZY

Czas pracy: 0-30 min
Moc wyjściowa: 0,2W/cm2-1W/cm
Fuse: 1,2A
Napięcie: 230 V-50Hz
Łopatka do peelingu kawitacyjnego: 5kHz

Piling kawitacyjny, Peeling kawitacyjny, Ssonoforeza

Piling kawitacyjny, Peeling kawitacyjny, Sonoforeza


Agnieszka (70), Warszawa pisze:

...Już od kilku lat stosuję biologicznie aktywny kolagen ANNA PIKURA. To niesamowite zrządzenie losu, że całkowicie przypadkowo wpadła w moje ręce, w jednym z miesięczników, reklama tego kolagenu. Cała sprawa wydała mi się bardzo interesująca. Zadzwoniłam pod wskazany telefon. Pani Anna poświęciła mi sporo czasu. Od tamtej pory z żelazną konsekwencją stosuję ten specyfik. Zawsze dbałam o siebie, tak więc wtedy, w wieku 58 lat nie miałam jeszcze żadnych zmarszczek, kolagen działał więc profilaktycznie. Teraz mimo mojego wieku nadal nie mam zmarszczek. Dla mnie kolagen ANNA PIKURA to ELIKSIR MŁODOŚCI. Od kilku lat wcieram go nie tylko w twarz, ale również w dłonie i nadgarstki (kolagen grafitowy). Dzięki niemu uniknęłam operacji zdiagnozowanego zespołu cieśni, skończył się też bolesny nocny przykurcz palca prawej ręki. Zachęcona tym niesamowitym działaniem kolagenu na stawy, obecnie całkowicie profilaktycznie wcieram go sobie i mojemu o kilka lat starszemu mężowi w... kolana i kręgosłup. Mam ogromną satysfakcję, gdy lekarz, patrząc na mój PESEL, mówi, że mój wiek biologiczny nie ma nic wspólnego z moim wiekiem metrykalnym. Gdy pyta: „Co pani robi?”, mówię mu o kolagenie. I jeszcze jeden sukces, który zawdzięczam Pani Annie. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu kolagenu na powieki i pod oczy niesamowicie poprawił mi się wzrok. Kiedyś miałam okulary +2,5. Obecnie +1, a od biedy mogę czytać bez okularów. Lekarka okulistka powiedziała, że moje oczy mają o 30 lat mniej niż mój wiek metrykalny. I znów pytanie: co pani robi? I znów odpowiedź: kolagen, który dokonuje cudów, działając transdermalnie. Zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury, kupuję kolagen i stosuję go u siebie i mojego męża. Nie mamy zamiaru dać się starości!!!!!...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook