Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Time Machine,RF, Fale radiowe, Radio Frequency

Rewitalizacja za pomocą urządzenia Time Machine (Radio Frequency)

Rewitalizacja AP - zabieg radiofrekwencji (RF) za pomocą wielofunkcyjnego urządzenia Time Machine - odbywa się przy wykorzystaniu fali elektromagnetycznej o częstotliwości radiowej (Radio Frequency), której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermii (przegrzania tkanek) w obrębie skóry właściwej. Intensywne ciepło wywołane przez fale radiowe powoduje kurczenie, a następnie napięcie istniejących włókien podporowych skóry. Jednocześnie fale radiowe pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu. Rezultatem radiofrekwencji (RF) jest lifting skóry.

Zastosowanie preparatów AP BIOAKTIV podczas zabiegu z wykorzystaniem fal radiowych (radiofrekwencji) zwiększa jego właściwości regeneracyjne i nadaje mu wyjątkowe walory przeciwstarzeniowe, czyniąc z niego alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA RADIO FREQUENCY (RF) W URZĄDZENIU TIME MACHINE

 • nowa technologia fal radiowych, pobudzająca długofalowe procesy regeneracji,
 • wzmocniona odnowa kolagenowa,
 • indywidualne dostosowanie czasu i mocy zabiegu radio frekwencji,
 • wyposażenie w 3 głowice fal radiowych, specjalnie dostosowane do różnych powierzchni zabiegowych: okolice oczu, twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, pośladki i uda.
 • bezinwazyjność zabiegu Radio Frequency,
 • brak przykrych efektów ubocznych.

WSKAZANIA DO ZABIEGU RADIO FREKWENCJI (RF)

Widoczne objawy starzenia się skóry, zwiotczenia, cellulit.

EFEKTY ZABIEGU RADIO FREKWENCJI (RF)

 • ujędrnienie i poprawa owalu twarzy,
 • zwiększenie elastyczności skóry i polepszenie jej napięcia,
 • szybkie spłycenie zmarszczek,
 • likwidacja cieni pod oczami,
 • odmłodzenie i regeneracja,
 • pobudzenie komórek skóry do produkcji włókien podporowych i elastycznych,
 • ujędrnienie i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranych partii ciała,
 • skuteczna walka z cellulitem,
 • możliwość stosowania kosmetyków podczas zabiegu radio frekwencji.

W celu podtrzymania długotrwałych efektów zaleca się serię około 4-9 zabiegów radio frekwencji (RF) w odstępach 7-10 dni.

PARAMETRY TECHNICZNE RADIO FREQUENCY (RF) W URZĄDZENIU TIME MACHINE

Czas pracy podczas zabiegu Radio Frequency: 0-30 min
Fuse: 1,6A
Napięcie: 230 V-50Hz
Moc urządzenia Radio Frequency: 80 W
Częstotliwość: 1MHz
Intensywność: 5-62 W

RF, Time Machine, Fale radiowe, RADIO FREQUENCY
RF, Time Machine, Fale radiowe, RADIO FREQUENCY
RF, Time Machine, Fale radiowe, RADIO FREQUENCY

RF, Time Machine, Fale radiowe, RADIO FREQUENCY


Agnieszka (70), Warszawa pisze:

...Już od kilku lat stosuję biologicznie aktywny kolagen ANNA PIKURA. To niesamowite zrządzenie losu, że całkowicie przypadkowo wpadła w moje ręce, w jednym z miesięczników, reklama tego kolagenu. Cała sprawa wydała mi się bardzo interesująca. Zadzwoniłam pod wskazany telefon. Pani Anna poświęciła mi sporo czasu. Od tamtej pory z żelazną konsekwencją stosuję ten specyfik. Zawsze dbałam o siebie, tak więc wtedy, w wieku 58 lat nie miałam jeszcze żadnych zmarszczek, kolagen działał więc profilaktycznie. Teraz mimo mojego wieku nadal nie mam zmarszczek. Dla mnie kolagen ANNA PIKURA to ELIKSIR MŁODOŚCI. Od kilku lat wcieram go nie tylko w twarz, ale również w dłonie i nadgarstki (kolagen grafitowy). Dzięki niemu uniknęłam operacji zdiagnozowanego zespołu cieśni, skończył się też bolesny nocny przykurcz palca prawej ręki. Zachęcona tym niesamowitym działaniem kolagenu na stawy, obecnie całkowicie profilaktycznie wcieram go sobie i mojemu o kilka lat starszemu mężowi w... kolana i kręgosłup. Mam ogromną satysfakcję, gdy lekarz, patrząc na mój PESEL, mówi, że mój wiek biologiczny nie ma nic wspólnego z moim wiekiem metrykalnym. Gdy pyta: „Co pani robi?”, mówię mu o kolagenie. I jeszcze jeden sukces, który zawdzięczam Pani Annie. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu kolagenu na powieki i pod oczy niesamowicie poprawił mi się wzrok. Kiedyś miałam okulary +2,5. Obecnie +1, a od biedy mogę czytać bez okularów. Lekarka okulistka powiedziała, że moje oczy mają o 30 lat mniej niż mój wiek metrykalny. I znów pytanie: co pani robi? I znów odpowiedź: kolagen, który dokonuje cudów, działając transdermalnie. Zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury, kupuję kolagen i stosuję go u siebie i mojego męża. Nie mamy zamiaru dać się starości!!!!!...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook