Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 64
Tel. 71/ 343 51 00, 71/ 344 53 03
Tel. kom. 510 214 445
Przy salonie działa Klinika ANNA PIKURA, gdzie zespół kosmetologów opracowuje i wykonuje zabiegi łączące walory kolagenu aktywnego biologicznie z innymi ekskluzywnymi propozycjami marki ANNA PIKURA - zabiegami z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych, masażami firmowymi i biokremami botanicznymi.
Godziny otwarcia:
9.00-21.00 (poniedziałek- piątek), 9.00-17.00 (sobota) (godz. otwarcia mogą ulec zmianie - regulowane wg zapisów Klientów). Istnieje możliwość skorzystania z zabiegów po godzinach otwarcia salonu - prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Salon ANNA PIKURA Wrocław - mapa

 

Gdynia
ul. Świętojańska 81
Tel. 58/ 661 33 18
Tel. kom. 502 292 025
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek 9-20
Sobota: 9-17 (poniedziałek-sobota).
Salon mieści się na Tarasie, naprzeciwko restauracji POLONIA. Przy salonie działa Klinika ANNA PIKURA, gdzie zespół kosmetologów wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych.

Salon ANNA PIKURA Gdynia- mapa


 


Kraków

ul. Starowiślna 82
Tel. 12/ 430 15 83
Tel. kom. 501 087 886
Przy salonie działa Klinika ANNA PIKURA, gdzie zespół kosmetologów opracowuje i wykonuje zabiegi łączące walory kolagenu aktywnego biologicznie z innymi ekskluzywnymi propozycjami marki ANNA PIKURA - zabiegami z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych, masażami firmowymi i biokremami botanicznymi.
Godziny otwarcia: 9.00-20.00 (poniedziałek- piątek), 9.00-17.00 (sobota). Istnieje możliwość skorzystania z zabiegów po godzinach otwarcia salonu - prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Salon ANNA PIKURA Kraków

mapa odsylaczy
Sklep internetowy
Email: annapikura@annapikura.com
Tel. +48 71 343 51 00, +48 71 344 53 03,
Tel. kom.: +48 510 214 445Salony firmowe ANNA PIKURA

Salony firmowe ANNA PIKURA

Salony firmowe ANNA PIKURA


Agnieszka (70), Warszawa pisze:

...Już od kilku lat stosuję biologicznie aktywny kolagen ANNA PIKURA. To niesamowite zrządzenie losu, że całkowicie przypadkowo wpadła w moje ręce, w jednym z miesięczników, reklama tego kolagenu. Cała sprawa wydała mi się bardzo interesująca. Zadzwoniłam pod wskazany telefon. Pani Anna poświęciła mi sporo czasu. Od tamtej pory z żelazną konsekwencją stosuję ten specyfik. Zawsze dbałam o siebie, tak więc wtedy, w wieku 58 lat nie miałam jeszcze żadnych zmarszczek, kolagen działał więc profilaktycznie. Teraz mimo mojego wieku nadal nie mam zmarszczek. Dla mnie kolagen ANNA PIKURA to ELIKSIR MŁODOŚCI. Od kilku lat wcieram go nie tylko w twarz, ale również w dłonie i nadgarstki (kolagen grafitowy). Dzięki niemu uniknęłam operacji zdiagnozowanego zespołu cieśni, skończył się też bolesny nocny przykurcz palca prawej ręki. Zachęcona tym niesamowitym działaniem kolagenu na stawy, obecnie całkowicie profilaktycznie wcieram go sobie i mojemu o kilka lat starszemu mężowi w... kolana i kręgosłup. Mam ogromną satysfakcję, gdy lekarz, patrząc na mój PESEL, mówi, że mój wiek biologiczny nie ma nic wspólnego z moim wiekiem metrykalnym. Gdy pyta: „Co pani robi?”, mówię mu o kolagenie. I jeszcze jeden sukces, który zawdzięczam Pani Annie. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu kolagenu na powieki i pod oczy niesamowicie poprawił mi się wzrok. Kiedyś miałam okulary +2,5. Obecnie +1, a od biedy mogę czytać bez okularów. Lekarka okulistka powiedziała, że moje oczy mają o 30 lat mniej niż mój wiek metrykalny. I znów pytanie: co pani robi? I znów odpowiedź: kolagen, który dokonuje cudów, działając transdermalnie. Zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury, kupuję kolagen i stosuję go u siebie i mojego męża. Nie mamy zamiaru dać się starości!!!!!...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook