Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Wrocław
ul. Kazimierza Wielkiego 64
Tel. 71/ 343 51 00, 71/ 344 53 03
Tel. kom. 510 214 445
Przy salonie działa Klinika ANNA PIKURA, gdzie zespół kosmetologów opracowuje i wykonuje zabiegi łączące walory kolagenu aktywnego biologicznie z innymi ekskluzywnymi propozycjami marki ANNA PIKURA - zabiegami z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych, masażami firmowymi i biokremami botanicznymi.
Godziny otwarcia:
9.00-21.00 (poniedziałek- piątek), 9.00-17.00 (sobota) (godz. otwarcia mogą ulec zmianie - regulowane wg zapisów Klientów). Istnieje możliwość skorzystania z zabiegów po godzinach otwarcia salonu - prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Salon ANNA PIKURA Wrocław - mapa

 

Gdynia
ul. Świętojańska 81
Tel. 58/ 661 33 18
Tel. kom. 502 292 025
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - piątek 9-20
Sobota: 9-17 (poniedziałek-sobota).
Salon mieści się na Tarasie, naprzeciwko restauracji POLONIA. Przy salonie działa Klinika ANNA PIKURA, gdzie zespół kosmetologów wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych.

Salon ANNA PIKURA Gdynia- mapa


 


Kraków

ul. Starowiślna 82
Tel. 12/ 430 15 83
Tel. kom. 501 087 886
Przy salonie działa Klinika ANNA PIKURA, gdzie zespół kosmetologów opracowuje i wykonuje zabiegi łączące walory kolagenu aktywnego biologicznie z innymi ekskluzywnymi propozycjami marki ANNA PIKURA - zabiegami z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń kosmetycznych, masażami firmowymi i biokremami botanicznymi.
Godziny otwarcia: 9.00-20.00 (poniedziałek- piątek), 9.00-17.00 (sobota). Istnieje możliwość skorzystania z zabiegów po godzinach otwarcia salonu - prosimy o kontakt telefoniczny w tej sprawie.

Salon ANNA PIKURA Kraków

mapa odsylaczy
Sklep internetowy
Email: annapikura@annapikura.com
Tel. +48 71 343 51 00, +48 71 344 53 03,
Tel. kom.: +48 510 214 445Salony firmowe ANNA PIKURA

Salony firmowe ANNA PIKURA

Salony firmowe ANNA PIKURA


Beata (51), Strzelce Krajeńskie pisze:

...Po przekroczeniu 45 roku życia moje własne sposoby na zachowanie urody i młodości przestały wystarczać. Myślę, że nasza skóra w tym wieku zaczyna przypominać ulubiony, noszony codziennie sweterek, który rozciągnął się i zdefasonował. Kiedy dowiedziałam się o istnieniu kolagenu ANNA PIKURA (przeczytałam kilka opinii w „Modzie na Zdrowie”), postanowiłam spróbować, czy także w moim przypadku zadziała w tak cudowny sposób. I zadziałał! Gdyby pozostać przy moim porównaniu, miałam wrażenie, że włókna kolagenu wniknęły w rozciągniętą przędzę mojej skóry powodując jej pogrubienie, skrócenie i uelastycznienie – „sweterek” zebrał się w sobie i odzyskał poprzedni kształt. Co więcej, przed kuracją moja skóra była jak przetarty worek – wszystkie cenne składniki różnych kosmetyków po prostu się z niego „wysypywały”, po zastosowaniu kolagenu skóra piękniała nawet po zwyczajnych zupełnie niedrogich kremach..

Za każdym razem kiedy na dzień dobry zwilżałam twarz wodą termalną i nakładałam kolagen w żelu, czułam jak moja twarz rozjaśnia się jakby w dziękczynnym uśmiechu. Zawsze poprawiało mi to samopoczucie. Wystarczał delikatny, prawie niezauważalny makijaż, żeby wyglądać naprawdę dobrze. Koleżanki w pracy zauważyły (niektóre niechętnie) i kazały mi się przyznać, co robię. Stosowałam kolagen w kapsułkach i w żelu, a także kolagen grafitowy, który działa nie tylko na skórę, ale także wzmacnia włosy i rzęsy. Kuracja trwała około roku ale wyraźne efekty były widoczne już po dwóch miesiącach. Myślę, że każda z nas powinna mieć swój sekretny słoiczek kolagenu AP, żeby nie pozwolić odejść swojemu pięknu zbyt wcześnie. Mamy szansę być coraz piękniejsze w miarę upływu czasu, kiedy nasza twarz wyraża coraz więcej i zaczyna odzwierciedlać duchową głębię i bogactwo wszystkich naszych doświadczeń....
czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook