Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Byliśmy na Cosmoprof Asia 2012Cosmoprof Asia w Hongkongu to najbardziej prestiżowa, wyznaczająca nowe trendy impreza branży kosmetycznej w Azji, największe doroczne targi kosmetyczne regionu Azji i Pacyfiku. W roku 2012 odbyły się w dniach 14-16 listopada. Na powierzchni prawie 7,5 ha zaprezentowało się prawie 2 tys. wystawców z 44 krajów wszystkich kontynentów, przedstawiając swoje rozwiązania w jednym z pięciu sektorów tego rynku: artykułów perfumeryjnych i kosmetyków, suplementów diety i innych naturalnych produktów zdrowotnych, oferty dla salonów kosmetycznych i spa, produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz opakowań i innych ofert dla producentów. Targi odwiedziło przeszło 55 tys. gości z ponad 120 krajów.

Na nas największe wrażenie robiła nie tylko obfitość prezentowanych na Cosmoprof Asia nowatorskich rozwiązań i trendów, ale i niespotykana gdzie indziej sprawność organizacyjna i kompetencja, z jaką spotykaliśmy się na każdym kroku, nie tylko na targach. Obserwowanie z bliska pracy Chińczyków wyjaśnia zawrotnie szybkie tempo rozwoju gospodarczego Chin, a widok kolejek ustawiających się pod sklepami firmowymi najdroższych zachodnich marek, pozwala zrozumieć, dlaczego tak lubią one otwierać swoje butiki na Dalekim Wschodzie. Oczarowała nas tamtejsza kuchnia, zachwyciła atmosfera miasta, zdumiały kosmopolityczne tłumy na hongkońskich ulicach.ANNA PIKURA na Bliskim Wschodzie

W dniach 29 -31 maja 2012 gościliśmy na największych branżowych targach Bliskiego Wschodu – Beautyworld, które od lat odbywają się w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).Podczas tegorocznej edycji targów, w nowych halach kompleksu wystawienniczego, ofertę zaprezentowało prawie 800 wystawców z Europy, Australii, Ameryk i Bliskiego Wschodu. Rekordowa liczba gości (ponad 18,000) z różnych stron świata mogła przyglądać się najnowszym, zaawansowanym technologiom, nowoczesnemu designowi oraz obserwować trendy w kosmetyce. To właśnie bliskowschodni rynek kosmetyczny jest obecnie najszybciej rozwijającym się rynkiem na świecie. Najnowsze dostępne badania wskazują, że jego roczny wzrost oscyluje w granicach 12%, gdy globalny rynek kosmetyków wzrasta w tym czasie najwyżej o 5%. Dynamiki wzrostu nie zachwiał nawet ogólnoświatowy kryzys gospodarczy. Wszelkie dane z tego regionu świadczą o jego ogromnym potencjale i chłonności. Nawiązane podczas targów kontakty w niedalekiej przyszłości posłużą budowaniu pozycji marki ANNA PIKURA na świecie.

Oczarowani kulturą Bliskiego Wschodu, kompetencjami kontrahentów I dynamiką rozwoju regionu, niebawem kolejny raz odwiedzimy Zjednoczone Emiraty Arabskie.Anna Pikura powołana do Loży Businesswoman Club

Anna Pikura, założycielka i prezes firmy AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k., twórczyni marki ANNA PIKURA, została zaproszona do Loży Businesswoman Club, gdzie zasiadają tak znane kobiety biznesu i sztuki jak m. in. Bożena Batycka, Katarzyna Frank-Niemczycka i Krystyna Kofta. Lożę Businesswoman Club powołał do istnienia w grudniu 2010 roku prestiżowy Businesswoman Club, czyli Klub Przedsiębiorczych Kobiet, skupiający dziś ponad 2,5 tys. kobiet biznesu, często piastujących najważniejsze stanowiska w odnoszących sukcesy firmach. Wśród jego członków są też najwięksi polscy producenci, uczelnie wyższe, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe. Klub tworzy aktywną platformę do kontaktów między przedstawicielkami różnych firm. Jego regulamin zobowiązuje członków do reprezentowania wysokich norm etycznych, przestrzegania zasad kodeksu kupieckiego i działania zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Do Loży Businesswoman Club powołuje się kobiety o szczególnie dużym doświadczeniu biznesowym. 27 kwietnia b. r. Anna Pikura znalazła się w ekskluzywnym gronie jej nowych członkiń. Uroczystość odbyła się podczas gali Businesswoman Motors, zorganizowanej przez czasopismo „Businesswoman & life” w Międzynarodowym Centrum Biocybernetyki przy ul. Ks. Trojdena 4 w Warszawie. Podczas gali odbyła się również ceremonia wręczenia statuetek „Businesswoman Motors" (otrzymały je samochody Lexus CT 200 H i Volvo  XC 60), imprezę uświetniło także przyznanie statuetek i wyróżnień kilku firmom i menadżerkom. Galę, prowadzoną przez modelkę, prezenterkę i piosenkarkę Karlę (Katarzynę Teresę Romanowską), uatrakcyjniły pokazy mody – m. in. luksusowej włoskiej kolekcji Fabiany Filippi.


Cosmoprof Bolonia, 16-19 kwietnia 2010

Zaprezentowaliśmy się na największych kosmetycznych targach świata

Blisko 2.300 wystawców z 55 krajów świata w „targowym miasteczku" o powierzchni prawie 20 hektarów. Jeśli się pomylisz i wysiądziesz z autobusu czy taksówki nie przy tym wejściu na teren targów, od razu łap następny środek transportu. Powierzchnia i odległości są ogromne.

Choć targi odbywały się w drugiej połowie kwietnia (16-19 IV), to już w styczniu w bolońskich hotelach nie można było zarezerwować miejsca. Zawczasu trzeba zamawiać sobie miejsce także na targowym parkingu, mimo że liczy on blisko 9 tys. miejsc. Targi odwiedziło w ciągu czterech dni przeszło 146 tys. osób.

Od Las Vegas po Hongkong

Na Cosmoprof już od 40 lat spotyka się wszystko, co najważniejsze w kosmetycznym świecie. Sercem całego przedsięwzięcia jest piękna prastara włoska Bolonia i to w tym mieście odbywają się co roku największe na świecie targi. Cosmoprof rozrosło się jednak - podobne wydarzenia pod słynnym szyldem organizuje się też w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych, w Hongkongu i Kantonie w Chinach oraz w Stambule.

Cosmoprof to nie tylko prezentacja wszystkich liczących się w świecie marek oraz marek nowych oraz najświeższych nowinek z dziedziny kosmetologii, perfumiarstwa, spa i medycyny estetycznej, ale i multum wydarzeń - seminariów, prelekcji, pokazów itd. W tym roku organizatorzy zaprosili kilka znakomitości jako „Wizjonerów", których doświadczenie i wizja zainspirują wystawców. Byli wśród nich m. in. słynny designer Joël Desgrippes, projektujący wizerunek i flakony dla najsłynniejszych marek perfum, perfumiarka Christine Nagel, autorka m. in. takich pachnących hitów jak Miss Dior Cherie czy Cartier Déllices, Thibault Ponroy, który zarządzał wieloma najsłynniejszymi markami kosmetycznymi świata, m. in. Helena Rubinstein i Guerlain, i Amerykanka Deborah Lippmann, „nail guru", która w chwilach wolnych od kariery śpiewaczki jazzowej opracowuje nowatorskie projekty manikiuru dla kolekcji Yves Saint Laurenta czy Balenciagi i look dla najsłynniejszych aktorek.

AP BIOAKTIV Kolagen i ANNA PIKURA wypływają na szerokie wody

Nasza firma po raz pierwszy zaprezentowała się na Cosmoprof. Przedstawiliśmy markę AP BIOAKTIV Kolagen, czyli unikatową linię opartą na kolagenie aktywnym biologicznie, oraz markę ANNA PIKURA, czyli luksusowe roślinne preparaty kosmetyczne.

Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze stoisko odwiedzali liczni goście nie tylko z Europy, ale i z najbardziej wymagających rynków, takich jak Izrael, kraje arabskie, a nawet Daleki Wschód. Już niebawem podejmiemy współpracę z kilkoma renomowanymi firmami z międzynarodowej branży kosmetycznej, a marki AP BIOAKTIV Kolagen i ANNA PIKURA będą rozpoznawalne na całym świecie.

Warszawa SALON JESIEŃ 2008, 11 - 12 października
Nasza Firma zaprezentowała swoje produkty podczas najpopularniejszej wśród specjalistów branży kosmetycznej imprezy: XXIV Targów Kosmetycznych i Solaryjnych SALON JESIEŃ 2008. Targi odbyły się w dniach 11-12 października w Warszawie, w Centrum Wystawienniczym Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12-14.

W dniach 12 – 14 września 2008 roku w Hali EXPO w Łodzi
odbyły się Ogólnopolskie Targi SPA & Wellness (nie tylko) dla Biznesu, w których brała udział nasza firma.

W dniach 7 - 8 czerwca 2008 roku
w Łodzi przy ulicy Stefanowskiego 30 odbyły się XIV Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia Beauty Fair, na których nasza firma zaprezentowała swoje produkty.

07.06.2008 Nasza firma została laureatem Kryształowej Wenus
- nagrody głównej na Międzynarodowych Targach Łódzkich, w konkursie na Najlepszy Produkt w kategorii Kosmetyki Pielęgnacyjne.

W dniach 29 - 31 maja 2008 roku w Krakowie
odbyły się Targi Kosmetyczne Światowe trendy w SPA & Wellness , w których czynny udział brała udział nasza firma.

W dniach 17 – 18 maja w Krakowie, w Nowohuckim Centrum Kultury przy al. Jana Pawła II odbył się 17 Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny oraz
Targi Kosmetyczne LNE & spa.
W programie Targów znalazły się:
- wykład o Kolagenie,
- możliwość przetestowania kolagenu GRATIS,
- konkurs kolagenowy z atrakcyjnymi nagrodami,
- możliwość zakupu kolagenu w cenie promocyjnej.

Wyjątkowe otwarcie Salonu Firmowego w Gdyni, 4 kwietnia 2008
otwarcie Salonu Firmowego w Gdyni, 4 kwietnia 2008 W dniu 04.04.2008 r. odbyło się uroczyste otwarcie Salonu firmowego w Gdyni przy ulicy Świętojańskiej 81. Impreza miała miejsce w Cafe Vergnano, przy ul. Świętojańskiej 82. Na imprezę przybyli licznie zaproszeni goście. Podczas spotkania, przy kieliszku dobrego wina i wykwintnych przekąskach można było porozmawiać na temat niezwykłych właściwości kolagenu. Dla wielu osób była to także okazja do wyrażenia swojej opinii na temat dobroczynnego działania Kolagenu.


Targi Kosmetyczne SALON WROCŁAW, 24-25.11.2007

W dniach 24 -25 listopada 2007 roku odbyły się we Wrocławiu targi kosmetyki profesjonalnej, nasza firma, zaprezentowała swoje produkty.

Fot. Modelki w ubraniach z autorskiej kolekcji Konrada Parola. 10 listopada 2007 r. nasza firma była sponsorem pokazu mody projektanta Konrada Parola. Pokaz odbył się w Warszawie w butiku Nespresso. Na fotografii możecie Państwo zobaczyć pokaz mody: modelki w ubraniach z autorskiej kolekcji Konrada Parola.
Fot. Po pokazie nastąpiło losowanie nagród.Po pokazie nastąpiło losowanie nagród. Wylosowani goście otrzymywali ufundowane przez naszą firmę produkty o wartości 590 zł.


Targi farmaceutyczne Gala Prospery, Warszawa EXPO XXI, 04.09.2007 r. Dnia 04.09.2007 r. nasza firma miała zaszczyt zaprezentować się na targach farmaceutycznych Gala Prospery. Targi odwiedziło ok. 5 tys. farmaceutów - właścicieli największych hurtowni farmaceutycznych i aptek. Targi kosmetyczne BEAUTY FORUM, Warszawa Torwar 29 - 30.03.2007 r.W dniach 29-30 marca 2008 nasza Firma  wzięła udział w Międzynarodowych Targach Kosmetycznych Beauty Forum odbywających się na warszawskim Torwarze.


Katarzyna (36), Warszawa pisze:

...W sklepie ANNA PIKURA zamówiłam kolagen AP BIOAKTIV White oraz krem do cery naczyniowej Sensilogy. Po trzech tygodniach stosowania kolagenu zauważyłam BARDZO widoczne zmiany stanu mojej skóry, drobne zmarszczki zniknęły, cera wygładziła się, zmienił się jej koloryt i zniknęły przebarwienia! Przed wiele lat stosowałam ekskluzywne kosmetyki światowych marek, żaden z nich po tak krótkim czasie nie poprawił mojej cery w tak znaczący sposób. Podczas stosowania kolagenu zauważyłam także, że makijaż dłużej utrzymuje się na skórze, skóra nie świeci się. Te kosmetyki są naprawdę wyjątkowe. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook