Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

VI Mistrzostwa Polski Aktorów w Pływaniu

Już po raz szósty w lutowy niedzielny poranek w jednym z warszawskich ośrodków sportu rywalizowali ze sobą aktorzy polskich scen, kina i telewizji. Honorowy patronat nad VI Mistrzostwami Polski Aktorów w Pływaniu, które odbyły się w tym roku 19 lutego, objął Związek Artystów Scen Polskich.

Zawody rozgrywane były w trzech przedziałach wiekowych oraz sześciu kategoriach pływackich: żabka 25 i 50 m, kraul 25 i 50 m, motylek 25 m, sztafeta. Licznie przybyli zawodnicy w cieplarnianych warunkach anińskiej pływalni byli głośno dopingowani przez towarzyszące im rodziny i przyjaciół. W mistrzostwach wzięli udział między innymi: Karol Strasburger, Zbigniew Borek, Waldemar Błaszczyk, Marek Frąckowiak, Piotr Duda, Sambor Czarnota, Daniel Zawadzki, Kamil Przystał, Marcin Kwaśny, Robert Koszucki, wśród pań swoje umiejętności zaprezentowały: Kamila Boruta, Patrycja Szczepankowska, Anna Kuzka, Justyna Sieniawska, Kinga Ilgner.

Po zaciętej walce i zliczeniu punktów wszystkich konkurencji złote puchary tegorocznym Mistrzom Polski: Justynie Sieniawskiej i Piotrowi Dudzie (obrońcom tytułów z ubiegłego roku) wręczyli przedstawiciele władz m.st. Warszawy. Imprezę brawurowo i z humorem poprowadziła niezawodna Katarzyna Dowbor, a sędziowali zawodowcy i sędziowie z Polskiego Związku Pływackiego. Poza medalami nagrodzeni otrzymali upominki od sponsorów, w tym także kosmetyki ekskluzywnej marki ANNA PIKURA.

Atmosferę można opisać jako znakomitą. Była to nie tylko dobra zabawa, ale i zdrowa, sportowa rywalizacja. Ulubieńcem fotoreporterów i zgromadzonej publiczności został sympatyczny i wysportowany Karol Strasburger.

Anna Grabowska


Agnieszka (70), Warszawa pisze:

...Już od kilku lat stosuję biologicznie aktywny kolagen ANNA PIKURA. To niesamowite zrządzenie losu, że całkowicie przypadkowo wpadła w moje ręce, w jednym z miesięczników, reklama tego kolagenu. Cała sprawa wydała mi się bardzo interesująca. Zadzwoniłam pod wskazany telefon. Pani Anna poświęciła mi sporo czasu. Od tamtej pory z żelazną konsekwencją stosuję ten specyfik. Zawsze dbałam o siebie, tak więc wtedy, w wieku 58 lat nie miałam jeszcze żadnych zmarszczek, kolagen działał więc profilaktycznie. Teraz mimo mojego wieku nadal nie mam zmarszczek. Dla mnie kolagen ANNA PIKURA to ELIKSIR MŁODOŚCI. Od kilku lat wcieram go nie tylko w twarz, ale również w dłonie i nadgarstki (kolagen grafitowy). Dzięki niemu uniknęłam operacji zdiagnozowanego zespołu cieśni, skończył się też bolesny nocny przykurcz palca prawej ręki. Zachęcona tym niesamowitym działaniem kolagenu na stawy, obecnie całkowicie profilaktycznie wcieram go sobie i mojemu o kilka lat starszemu mężowi w... kolana i kręgosłup. Mam ogromną satysfakcję, gdy lekarz, patrząc na mój PESEL, mówi, że mój wiek biologiczny nie ma nic wspólnego z moim wiekiem metrykalnym. Gdy pyta: „Co pani robi?”, mówię mu o kolagenie. I jeszcze jeden sukces, który zawdzięczam Pani Annie. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu kolagenu na powieki i pod oczy niesamowicie poprawił mi się wzrok. Kiedyś miałam okulary +2,5. Obecnie +1, a od biedy mogę czytać bez okularów. Lekarka okulistka powiedziała, że moje oczy mają o 30 lat mniej niż mój wiek metrykalny. I znów pytanie: co pani robi? I znów odpowiedź: kolagen, który dokonuje cudów, działając transdermalnie. Zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury, kupuję kolagen i stosuję go u siebie i mojego męża. Nie mamy zamiaru dać się starości!!!!!...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook