Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

VI Mistrzostwa Polski Aktorów w Pływaniu

Już po raz szósty w lutowy niedzielny poranek w jednym z warszawskich ośrodków sportu rywalizowali ze sobą aktorzy polskich scen, kina i telewizji. Honorowy patronat nad VI Mistrzostwami Polski Aktorów w Pływaniu, które odbyły się w tym roku 19 lutego, objął Związek Artystów Scen Polskich.

Zawody rozgrywane były w trzech przedziałach wiekowych oraz sześciu kategoriach pływackich: żabka 25 i 50 m, kraul 25 i 50 m, motylek 25 m, sztafeta. Licznie przybyli zawodnicy w cieplarnianych warunkach anińskiej pływalni byli głośno dopingowani przez towarzyszące im rodziny i przyjaciół. W mistrzostwach wzięli udział między innymi: Karol Strasburger, Zbigniew Borek, Waldemar Błaszczyk, Marek Frąckowiak, Piotr Duda, Sambor Czarnota, Daniel Zawadzki, Kamil Przystał, Marcin Kwaśny, Robert Koszucki, wśród pań swoje umiejętności zaprezentowały: Kamila Boruta, Patrycja Szczepankowska, Anna Kuzka, Justyna Sieniawska, Kinga Ilgner.

Po zaciętej walce i zliczeniu punktów wszystkich konkurencji złote puchary tegorocznym Mistrzom Polski: Justynie Sieniawskiej i Piotrowi Dudzie (obrońcom tytułów z ubiegłego roku) wręczyli przedstawiciele władz m.st. Warszawy. Imprezę brawurowo i z humorem poprowadziła niezawodna Katarzyna Dowbor, a sędziowali zawodowcy i sędziowie z Polskiego Związku Pływackiego. Poza medalami nagrodzeni otrzymali upominki od sponsorów, w tym także kosmetyki ekskluzywnej marki ANNA PIKURA.

Atmosferę można opisać jako znakomitą. Była to nie tylko dobra zabawa, ale i zdrowa, sportowa rywalizacja. Ulubieńcem fotoreporterów i zgromadzonej publiczności został sympatyczny i wysportowany Karol Strasburger.

Anna Grabowska


Danuta (62), Wrocław pisze:

...Zachorowałam na zapalenie żył. Kuracja antybiotykiem nie pomogła prawie wcale na nogi, za to skutecznie rozwaliła mi żołądek. Dowiedziałam się o kolagenie AP BIOAKTIV Grey. Ludzie kochani, nie wierzyłam, ale on naprawdę działa. Już po trzech dniach kuracji (smarowałam 2 razy dziennie) mogłam normalnie chodzić i przespałam całą noc bez budzeń. Dla mnie to jest cud. Od roku systematycznie smaruję, noga w 100% wróciła do zdrowia. Mało tego, miałam ogromne haluksy, które też smaruję i znacznie się zmniejszyły....czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook