Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Zabiegi

NICI HIALURONOWE – HYDROLIFT

OPIS

Hydrolift to innowacyjna i bezinwazyjna metoda modelowania owalu twarzy wykorzystująca kwas hialuronowy. Zabieg jest pierwszą w Polsce opatentowaną techniką w dermatologii estetycznej polegającą na liniowym i śródskórnym podawaniu kwasu hialuronowego.

DZIAŁANIE

Technika nici hialuronowych pozwala na kształtowanie owalu twarzy oraz „unoszenie” skóry. Uzyskany zostaje efekt chirurgicznego liftingu skóry, przy czym wszczepienie nici hialuronowych to jak wspominaliśmy, zabieg całkowicie nieinwazyjny.

Zabieg często nazywany także Soft Liftingiem wykorzystuje kwas hialuronowy, rozprowadzając go na dużych obszarach skóry twarzy. Środek wprowadzany jest nie za pomocą igły a mikrokaniuli.

Po wszczepieniu wiązki nitek hialuronowych, pod skórą tworzy się siatka hialuronowa, która jest dodatkowym wsparciem dla skóry twarzy, i która dodatkowo ją odżywia i poprawia napięcie skóry.

Zabieg pozwala więc na osiągnięcie podwójnych efektów. Z jednej strony liftinguje wybrany obszar twarzy, z drugiej – poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego – ujędrnia, nawilża i rewitalizuje skórę.

EFEKTY
 • modeluje owal twarzy,
 • prowadzi do poprawy struktury zwiotczałej skóry
 • likwiduje tzw. chomiki,
 • wyszczupla twarz,
 • wypełnia okolice jarzmowe,
 • wypełnia bruzdy nosowo-wargowe,
 • zaokrągla policzki,
 • unosi kąciki ust,
 • unosi kąciki oczu,
 • unosi brwi,
 • rewitalizuje, odżywia, nawilża i ujędrnia skórę,
 • nadaje młodzieńczy wygląd.
.

Efekty zabiegu są natychmiastowe i utrzymują się zazwyczaj do 2 lat

PRZEBIEG ZABIEGU

Na 3 dni przed zabiegiem nie można zażywać aspiryny ani stosować leków przeciwzapalnych. W dniu zabiegu nie można korzystać z solarium, sauny, opalać się na słońcu Nie powinno się także ćwiczyć fizycznie i używać kosmetyków zawierających alkohol – np. tonik, itp.

Zabieg przeprowadzany jest mikrokaniulą. Przez nią pod skórę wprowadzany jest preparat zawierający środki, które niwelują ból. Mikrokaniula w odróżnieniu od ostrej igły ma zaokrągloną końcówkę. Dzięki temu podczas zabiegu wykonywana jest mniejsza ilość wkłuć, zabieg jest mniej bolesny, zredukowane jest występowanie krwiaków i siniaków w miejscu wkłuć.

Bezpośrednio po zabiegu mogą wystąpić lekka opuchlizna i zaczerwienienie, które zazwyczaj zanikają po kilku godzinach od zabiegu. Pacjent natychmiast po zabiegu może wrócić do codziennych aktywności. Należy pamiętać aby po zabiegu pić dużo wody (min. 2 l dziennie).

Mimo, że efekt widoczny jest od razu, na ostateczny rezultat trzeba poczekać ok. miesiąca.

ILOŚĆ ZABIEGÓW

Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg, by osiągnąć oczekiwane rezultaty. Oczywiście przede wszystkim zależy to od lekarza przeprowadzającego zabieg, który pod uwagę bierze stan skóry pacjenta oraz jego oczekiwania. Zabieg utrzymuje się do 2 lat. Osobom po 55 roku życia zalecamy powtarzanie zabiegów po 2-3 miesiącach.

CENA

Modelowanie owalu twarzy kwasem hialuronowym – nici hialuronowe – od 1200 zł.

Cena zależy od ilości i rodzaju zastosowanego preparatu.

DODATKOWE INFORMACJE

Aby zmaksymalizować działanie liftingu warto poddać się odmładzającym laserowym zabiegom na twarz.

Hydrolift można także połączyć z innymi technikami wolumetrycznymi czy, liftingami nieinwazyjnymi.

PRZECIWWSKAZANIA / DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Za każdym razem do zabiegu kwalifikuje przeprowadzający go lekarz po dokładnym wywiadzie i badaniu. Zabiegowi mogą być poddane wyłącznie osoby pełnoletnie.

Do przeciwwskazań stosowania nici hialuronowych należą:
 • ciąża i laktacja,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • gorączka,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • tendencje do powstawania bliznowców,
 • aktywne zakażenia okolicy zabiegu,
 • choroba nowotworowa,
 • infekcje wirusowe,
 • choroby drobnoustrojowe.

Dolegliwości jak opuchlizna czy zaczerwienienie powinny zniknąć już po kilku godzinach od zabiegu.

Zobacz pozostałe zabiegi z medycyny estetycznej


Beata (51), Strzelce Krajeńskie pisze:

...Po przekroczeniu 45 roku życia moje własne sposoby na zachowanie urody i młodości przestały wystarczać. Myślę, że nasza skóra w tym wieku zaczyna przypominać ulubiony, noszony codziennie sweterek, który rozciągnął się i zdefasonował. Kiedy dowiedziałam się o istnieniu kolagenu ANNA PIKURA (przeczytałam kilka opinii w „Modzie na Zdrowie”), postanowiłam spróbować, czy także w moim przypadku zadziała w tak cudowny sposób. I zadziałał! Gdyby pozostać przy moim porównaniu, miałam wrażenie, że włókna kolagenu wniknęły w rozciągniętą przędzę mojej skóry powodując jej pogrubienie, skrócenie i uelastycznienie – „sweterek” zebrał się w sobie i odzyskał poprzedni kształt. Co więcej, przed kuracją moja skóra była jak przetarty worek – wszystkie cenne składniki różnych kosmetyków po prostu się z niego „wysypywały”, po zastosowaniu kolagenu skóra piękniała nawet po zwyczajnych zupełnie niedrogich kremach..

Za każdym razem kiedy na dzień dobry zwilżałam twarz wodą termalną i nakładałam kolagen w żelu, czułam jak moja twarz rozjaśnia się jakby w dziękczynnym uśmiechu. Zawsze poprawiało mi to samopoczucie. Wystarczał delikatny, prawie niezauważalny makijaż, żeby wyglądać naprawdę dobrze. Koleżanki w pracy zauważyły (niektóre niechętnie) i kazały mi się przyznać, co robię. Stosowałam kolagen w kapsułkach i w żelu, a także kolagen grafitowy, który działa nie tylko na skórę, ale także wzmacnia włosy i rzęsy. Kuracja trwała około roku ale wyraźne efekty były widoczne już po dwóch miesiącach. Myślę, że każda z nas powinna mieć swój sekretny słoiczek kolagenu AP, żeby nie pozwolić odejść swojemu pięknu zbyt wcześnie. Mamy szansę być coraz piękniejsze w miarę upływu czasu, kiedy nasza twarz wyraża coraz więcej i zaczyna odzwierciedlać duchową głębię i bogactwo wszystkich naszych doświadczeń....
czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook