Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Zabiegi

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

OPIS

Mezoterapia igłowa osoczem bogatopłytkowym to wyjątkowy zabieg, pozwalający osiągnąć doskonałe rezultaty podczas zabiegów mających na celu regenerację. Osocze wstrzyknięte w uszkodzone tkanki przyspiesza odbudowę mięśni, kości, wiązadeł chrząstek czy ścięgien.

Tylko w Klinice Anna Pikura masz okazję skorzystać z niesamowitej możliwości i po zabiegu mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Authologic Therapy stworzyć krem z własnego osocza. Zostanie on stworzony przez lekarza na twoich oczach. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się z efektów terapii o wiele dłużej.

DZIAŁANIE

Medycyna estetyczna to niezwykle szybko rozwijająca się gałąź medycyny. Ciągłe badania nad bezpieczniejszymi i skuteczniejszymi zabiegami pozwolił odkryć Autologic Therapy - rewolucyjną i skuteczną terapię na bazie autologicznego osocza bogatopłytkowego.

Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Zawiera ono zwiększoną ilość płytek krwi, a przez to liczne czynniki wzrostu, dzięki czemu może stymulować procesy regeneracyjne.

Stosowanie osocza bogatopłytkowego pozwala na efektywną rewitalizację skóry poprzez autologiczną odbudowę komórkową. Naukowo potwierdzono, że wykorzystywanie osocza biostymuluje fibroblasty oraz powoduje silną regenerację tkanek.

Mezoterapia osoczem jest zabiegiem efektywnym, wszechstronnym, kompleksowym, małoinwazyjnym. Nie występują tutaj skutki uboczne lub reakcje alergiczne na stosowany środek.

EFEKTY
 • redukuje wiotkość skóry, np. w okolicy oczu, twarzy, szyi czy dłoni,
 • rewitalizuje skórę, poprawia jej koloryt,
 • napina, uelastycznia i poprawia koloryt skóry,
 • remodeluje włókna kolagenowe,
 • niweluje blizny i rozstępy,
 • przyspiesza gojenie,
 • poprawia ukrwienie skóry,
 • hamuje wypadanie włosów, leczy łysienie.

Zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym szczególnie polecić można osobom poszukującym naturalnych metod odmładzania lub pacjentom alergikom.

PRZEBIEG ZABIEGU

Pacjent zgłaszający się w celu leczenia osoczem bogatopłytkowym nie musi być na czczo.

W pierwszym etapie lekarz pobiera niewielką ilość krwi z żyły do specjalnej probówki z jałowym żelem (separatorem), którą poddaje się wirowaniu w przystosowanej do zabiegu wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówki, tuż przed wykonaniem zabiegu, dodaje się specjalny odczynnik, który aktywuje trombocyty (następuje uwolnienie czynników wzrostu). W ten sposób uzyskuje się preparat, w skład którego wchodzi osocze bogatopłytkowe.

Tak przygotowany środek przy pomocy igieł do mezoterapii zostaje zdeponowany w skórze pacjenta.

ILOŚĆ ZABIEGÓW

Dokładna ilość zabiegów zawsze ustalana jest indywidualnie podczas konsultacji z lekarzem w Klinice Anna Pikura. Lekarz bierze pod uwagę oczekiwania pacjenta oraz kondycję jego skóry. Najczęściej trwałe rezultaty osiąga się stosując 5-10 zabiegów. Dobrze jest wykonać serię zabiegów w odstępie 7-14 dni.

CENA

Twarz lub szyja lub dekolt: 800 zł
Twarz, szyja i dekolt: 1600 zł
Cena zależy od ilości i rodzaju zużytego preparatu.

DODATKOWE INFORMACJE

Osocze bogatopłytkowe znajduje zastosowanie także w ortopedii (przyspiesza gojenie się uszkodzonych struktur po zwichnięciach, złamaniach i zabiegach), w leczeniu trudno gojących się ran, owrzodzeń i poprawie wyglądu blizn.

PRZECIWWSKAZANIA / DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Za każdym razem do zabiegu kwalifikuje przeprowadzający go lekarz po dokładnym wywiadzie i badaniu. Zabiegowi mogą być poddane wyłącznie osoby pełnoletnie.

Do przeciwwskazań terapii osoczem bogatopłytkowym należą:
 • ciąża i laktacja,
 • choroby krwi i nowotwory,
 • leczenie niektórymi rodzajami antykoagulantów (leków przeciwzakrzepowych).

Jest to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów (wyeliminowane jest ryzyko alergii), dzięki któremu skóra odzyskuje „zdrowszy” wygląd a zmarszczki ulegają spłyceniu.

Zobacz pozostałe zabiegi z medycyny estetycznej


Agnieszka (70), Warszawa pisze:

...Już od kilku lat stosuję biologicznie aktywny kolagen ANNA PIKURA. To niesamowite zrządzenie losu, że całkowicie przypadkowo wpadła w moje ręce, w jednym z miesięczników, reklama tego kolagenu. Cała sprawa wydała mi się bardzo interesująca. Zadzwoniłam pod wskazany telefon. Pani Anna poświęciła mi sporo czasu. Od tamtej pory z żelazną konsekwencją stosuję ten specyfik. Zawsze dbałam o siebie, tak więc wtedy, w wieku 58 lat nie miałam jeszcze żadnych zmarszczek, kolagen działał więc profilaktycznie. Teraz mimo mojego wieku nadal nie mam zmarszczek. Dla mnie kolagen ANNA PIKURA to ELIKSIR MŁODOŚCI. Od kilku lat wcieram go nie tylko w twarz, ale również w dłonie i nadgarstki (kolagen grafitowy). Dzięki niemu uniknęłam operacji zdiagnozowanego zespołu cieśni, skończył się też bolesny nocny przykurcz palca prawej ręki. Zachęcona tym niesamowitym działaniem kolagenu na stawy, obecnie całkowicie profilaktycznie wcieram go sobie i mojemu o kilka lat starszemu mężowi w... kolana i kręgosłup. Mam ogromną satysfakcję, gdy lekarz, patrząc na mój PESEL, mówi, że mój wiek biologiczny nie ma nic wspólnego z moim wiekiem metrykalnym. Gdy pyta: „Co pani robi?”, mówię mu o kolagenie. I jeszcze jeden sukces, który zawdzięczam Pani Annie. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu kolagenu na powieki i pod oczy niesamowicie poprawił mi się wzrok. Kiedyś miałam okulary +2,5. Obecnie +1, a od biedy mogę czytać bez okularów. Lekarka okulistka powiedziała, że moje oczy mają o 30 lat mniej niż mój wiek metrykalny. I znów pytanie: co pani robi? I znów odpowiedź: kolagen, który dokonuje cudów, działając transdermalnie. Zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury, kupuję kolagen i stosuję go u siebie i mojego męża. Nie mamy zamiaru dać się starości!!!!!...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook