Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Zabiegi

TERAPIA WYPADAJĄCYCH WŁOSÓW

OPIS

Mezoterapia igłowa jest skuteczna w terapii wypadających nadmiernie włosów. Zabieg powoduje odżywienie włosów, ich wzmocnienie, regenerację, zahamowanie wypadania i stymulację wzrostu. Dotyczy to włosów na głowie a także brwi i włosów wzgórka łonowego.

Zabieg mezoterapii polega na podaniu bardzo płytko podnaskórkowo koktajlu z kwasem hialuronowym oraz szeregiem innych substancji, przeznaczonym do podawania w obrębie skóry owłosionej głowy.

Inną metoda terapii skóry głowy jest zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi w niewielkiej objętości osocza. Otrzymywane jest w procesie wirowania krwi pobranej od pacjenta bezpośrednio przed zabiegiem. Zawiera ono zwiększoną ilość płytek krwi, a przez to liczne czynniki wzrostu, dzięki czemu może stymulować procesy regeneracyjne.

DZIAŁANIE

Terapia wypadających włosów z pewnością spełni marzenia osobom, które śniły o gęstych i mocnych włosach pełnych blasku i objętości. Zabieg mezoterapii igłowej to zdecydowanie rewolucyjny sposób na poradzenie sobie ze zregenerowaniem włosów i skóry głowy. Iniekcja substancji aktywnych wprost w mieszki włosowe jest wyjątkowo skutecznym sposobem na piękne i zdrowe włosy.

Stosowanie mezoterapii pozwala cieszyć się efektami znacznie lepszymi, niż znikome skutki stosowania kremów i płynów na porost włosów. Preparat w igle trafia bowiem głębiej, mianowicie do skóry właściwej.

EFEKTY
  • redukuje objawy wypadania włosów (już po pierwszym zabiegu!),
  • rewitalizuje cebulki włosowe i stymuluje krążenie - zmuszając włosy do stopniowego odrastania (efekt szczególnie widoczny po kolejnych zabiegach),
  • włosy stają się gęstsze i znacznie grubsze,
  • nawilża i odżywia skórę głowy.
PRZEBIEG ZABIEGU

Mezoterapia igłowa w terapii wypadających włosów - wykonywana jest wyjątkowo dokładnie, tzw. metodą płaszczową. Cienka igła wbijana jest co 1-1,5 cm na całym obszarze poddanym zabiegowi. Zdecydowanie zwiększa to skuteczność terapii. Substancje lecznicze podane są bardzo powierzchownie. Zabieg musi być powtarzany kilkukrotnie, aby osiągnąć lepszy skutek.

Podczas terapii z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego, w pierwszym etapie lekarz pobiera niewielką ilość krwi z żyły do specjalnej probówki z jałowym żelem (separatorem), którą poddaje się wirowaniu w przystosowanej do zabiegu wirówce. W ciągu 5 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego płytki krwi. Do probówki, tuż przed wykonaniem zabiegu, dodaje się specjalny odczynnik, który aktywuje trombocyty (następuje uwolnienie czynników wzrostu). W ten sposób uzyskuje się preparat, w skład którego wchodzi osocze bogatopłytkowe. Tak przygotowany środek przy pomocy igieł do mezoterapii jest aplikowany na skórę głowy pacjenta.

W razie potrzeby, dużej wrażliwości na ból, ostrzykiwaną skórę można znieczulić, używając leku w sprayu.

ILOŚĆ ZABIEGÓW

W Klinice Anna Pikura to lekarz, biorąc pod uwagę stan skóry i potrzeby pacjenta, dobiera odpowiednią liczbę powtórzeń zabiegu. Standardowo, aby osiągnąć najlepszy skutek w terapii wypadających włosów zabieg powinien być powtarzany od 8 do 12 razy. Dobrze jest wykonać serię zabiegów w odstępie 7- 14 dni.

CENA

Mezokoktajl – Skóra głowy – terapia łysienia od 350zł
Cena zależy od ilości użytego preparatu.

DODATKOWE INFORMACJE

Pacjent zgłaszający się w celu leczenia osoczem bogatopłytkowym nie musi być na czczo.

PRZECIWWSKAZANIA / DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Za każdym razem do zabiegu kwalifikuje przeprowadzający go lekarz po dokładnym wywiadzie i badaniu. Zabiegowi mogą być poddane wyłącznie osoby pełnoletnie.

Do przeciwwskazań stosowania terapii wypadających włosów należą:
  • ciąża i laktacja,
  • stany zapalne skóry, np. opryszczka, stany ropne skóry,
  • choroby autoimmunologiczne,
  • tendencje do powstawania bliznowców,
  • zażywanie niektórych leków (rozrzedzające krew, antybiotyki, leki przeciwnowotworowe).

Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnych zajęć, choć zwykle w miejscu iniekcji występuje obrzęk, małe krwiaki i zaczerwienienie, który mijają samoistnie po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnych zajęć.

Zobacz pozostałe zabiegi z medycyny estetycznej


Katarzyna (36), Warszawa pisze:

...W sklepie ANNA PIKURA zamówiłam kolagen AP BIOAKTIV White oraz krem do cery naczyniowej Sensilogy. Po trzech tygodniach stosowania kolagenu zauważyłam BARDZO widoczne zmiany stanu mojej skóry, drobne zmarszczki zniknęły, cera wygładziła się, zmienił się jej koloryt i zniknęły przebarwienia! Przed wiele lat stosowałam ekskluzywne kosmetyki światowych marek, żaden z nich po tak krótkim czasie nie poprawił mojej cery w tak znaczący sposób. Podczas stosowania kolagenu zauważyłam także, że makijaż dłużej utrzymuje się na skórze, skóra nie świeci się. Te kosmetyki są naprawdę wyjątkowe. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook