Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Zabiegi

REDUKCJA CELLULITU – LIPOLIZA INIEKCYJNA, ALYDIA

OPIS

Jak w szybki i skuteczny sposób pozbyć się znienawidzonej przez kobiety skórki pomarańczowej? A dodatkowo stracić kilka centymetrów w obwodzie? Oczywiście, jest na to sposób prostszy niż męczące diety i godziny spędzone na siłowni. Wizyta w Klinice Anna Pikura i skorzystanie z zabiegu medycyny estetycznej likwidującego cellulit to metoda najlepsza i najskuteczniejsza.

Lipoliza iniekcyjna to zabieg o charakterze mezoterapii igłowej. Użycie w głębokich warstwach skóry odpowiedniego koktajlu sprawia, że jest on wyjątkowo skuteczny w walce z cellulitem. Między innymi poprawia mikrokrążenie w tkance podskórnej, zwiększając jednocześnie metabolizm komórek tłuszczowych. Skóra staje się widocznie jędrniejsza a pomarańczowa skórka zanika.

DZIAŁANIE Lipoliza iniekcyjna różni się tym od zwykłej mezoterapii igłowej, że preparaty czynne podawane są dużo głębiej - aż do tkanki podskórnej. Mezokoktail stosowany przy terapii zawiera fosfatydylocholinę. Przy pomocy koktajlu w organizmie dochodzi do rozpuszczania się komórek tłuszczowych. Dzięki powstaniu na obszarze zabiegu niewielkiego stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, jej komórki pękają a tłuszcze trafiają do krwioobiegu, następnie do wątroby, gdzie są rozkładane i w kolejnym etapie w sposób naturalny wydalane z organizmu. EFEKTY
 • redukuje tkankę tłuszczową,
 • redukuje cellulit,
 • niweluje rozstępy,
 • modeluje sylwetkę,
 • pobudza mikrokrążenie i spalanie tłuszczu,
 • odmładza, napina i ujędrnia skórę,
 • wygładza i regeneruje skórę.

Widoczne ubytki masy tłuszczowej oraz gładszą skórę bez cellulitu widać po półtora, dwóch miesiącach od zabiegu.

PRZEBIEG ZABIEGU

W czasie zabiegu lipolizy iniekcyjnej wykonywany jest szereg drobnych nakłuć za pomocą cienkiej igły na wybranym obszarze. Głęboko, bo aż do tkanki podskórnej trafiają substancje czynne likwidujące cellulit.

Podczas zabiegu, obszar ciała poddany terapii znieczula się miejscowo przy użyciu specjalnego kremu.

Zabieg pozostawia przez kilka dni widoczne ślady. Jednak po pewnym czasie znikają one samoistnie.

Warto pamiętać, że przed i po zabiegach redukujących cellulit należy pić duże ilości wody oraz przejść na dietę niskotłuszczową.

ILOŚĆ ZABIEGÓW

To lekarz w Klinice Anna Pikura decyduje o ilości powtórzeń zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Bierze on pod uwagę oczekiwania pacjenta oraz nasilenie objawów. Standardowo zabieg powtarza się kilka razy dla uzyskania najbardziej zadowalających rezultatów.

CENA

Cena zależy od rodzaju oraz ilości zużytego preparatu.
1 ampułka Alydia: 350 zł

DODATKOWE INFORMACJE

Metoda jest wyjątkowa skuteczna, gdy stosuje się ją w terapii łączonej wraz z peelingami oraz drenażem limfatycznym czy endermologią. Przy stosowaniu różnych zabiegów mezoterapię zawsze wykonuje się na końcu

. PRZECIWSKAZANIA / DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Za każdym razem do zabiegu kwalifikuje przeprowadzający go lekarz po dokładnym wywiadzie i badaniu. Zabiegowi mogą być poddane wyłącznie osoby pełnoletnie.

Do przeciwwskazań stosowania mezoterapii należą:
 • ciąża i laktacja,
 • stany zapalne skóry, np. opryszczka, stany ropne skóry,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • tendencje do powstawania bliznowców,
 • zażywanie niektórych leków (rozrzedzające krew, antybiotyki, leki przeciwnowotworowe).

Bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnych zajęć, choć zwykle w miejscu iniekcji występuje krwiak, obrzęk i zaczerwienienie, które mijają samoistnie po kilku dniach. Bezpośrednio po zabiegu mogą pojawić się niewielkie grudki, które zanikają po 2-3 dniach. W niektórych przypadkach może zajść potrzeba pozostania przez kilka dni w domu.

Zobacz pozostałe zabiegi z medycyny estetycznej


Beata (51), Strzelce Krajeńskie pisze:

...Po przekroczeniu 45 roku życia moje własne sposoby na zachowanie urody i młodości przestały wystarczać. Myślę, że nasza skóra w tym wieku zaczyna przypominać ulubiony, noszony codziennie sweterek, który rozciągnął się i zdefasonował. Kiedy dowiedziałam się o istnieniu kolagenu ANNA PIKURA (przeczytałam kilka opinii w „Modzie na Zdrowie”), postanowiłam spróbować, czy także w moim przypadku zadziała w tak cudowny sposób. I zadziałał! Gdyby pozostać przy moim porównaniu, miałam wrażenie, że włókna kolagenu wniknęły w rozciągniętą przędzę mojej skóry powodując jej pogrubienie, skrócenie i uelastycznienie – „sweterek” zebrał się w sobie i odzyskał poprzedni kształt. Co więcej, przed kuracją moja skóra była jak przetarty worek – wszystkie cenne składniki różnych kosmetyków po prostu się z niego „wysypywały”, po zastosowaniu kolagenu skóra piękniała nawet po zwyczajnych zupełnie niedrogich kremach..

Za każdym razem kiedy na dzień dobry zwilżałam twarz wodą termalną i nakładałam kolagen w żelu, czułam jak moja twarz rozjaśnia się jakby w dziękczynnym uśmiechu. Zawsze poprawiało mi to samopoczucie. Wystarczał delikatny, prawie niezauważalny makijaż, żeby wyglądać naprawdę dobrze. Koleżanki w pracy zauważyły (niektóre niechętnie) i kazały mi się przyznać, co robię. Stosowałam kolagen w kapsułkach i w żelu, a także kolagen grafitowy, który działa nie tylko na skórę, ale także wzmacnia włosy i rzęsy. Kuracja trwała około roku ale wyraźne efekty były widoczne już po dwóch miesiącach. Myślę, że każda z nas powinna mieć swój sekretny słoiczek kolagenu AP, żeby nie pozwolić odejść swojemu pięknu zbyt wcześnie. Mamy szansę być coraz piękniejsze w miarę upływu czasu, kiedy nasza twarz wyraża coraz więcej i zaczyna odzwierciedlać duchową głębię i bogactwo wszystkich naszych doświadczeń....
czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook