Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Zabiegi

RadiesseTM - nowy zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia

OPIS

Radiesse to innowacyjny preparat wypełniający zmarszczki w sposób naturalny, dzięki odbudowie kolagenu w skórze pacjenta. Oprócz niwelowania zmarszczek zabieg z Radiesse doskonale modeluje kontur twarzy.

Głównym składnikiem preparatu jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym i opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. Jest to podstawą bezpieczeństwa zabiegu, minimalizuje także możliwość uczuleń.

Radiesse otrzymał aprobatę Food and Drug Administration (amerykańskiego stowarzyszenia FDA) jako bezpieczny preparat likwidujący zmarszczki.

DZIAŁANIE

Radiesse działa podwójnie. Żel zdeponowany podczas zabiegu daje natychmiastowy efekt wypełnienia. Po około 4 miesiącach żel zostaje pochłonięty przez makrofagi i znika, ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Kolagen zostaje nadbudowany na szkielecie powstałym z mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia. Hydroksyapatyt wapnia oprócz bycia swoistym rusztowaniem dodatkowo jest czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra samoistnie i w naturalny sposób się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

EFEKTY
 • zwiększa gęstość skóry i poprawia jej strukturę, nie dodając zbytniej objętości,
 • poprawia kształt i kontur twarzy,
 • wypełnia bruzdy nosowo-wargowe oraz bródkowo-wargowe,
 • wypełnia zapadnięte policzki i skronie,
 • unosi brwi,
 • unosi kąciki ust,
 • wypełnia obszarów jarzmowych,
 • poprawia kontur nosa,
 • odmładza grzbietowe powierzchnie rąk.
 • Efekty po zabiegu widoczne są natychmiast i utrzymują się nawet 18 miesięcy lub dłużej.
PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg wykonuje się na miejscowo znieczulonym za pomocą kremu obszarze. Lekarz medycyny estetycznej przy pomocy bardzo cienkiej igły wstrzykuje w leczone miejsca preparat Radiesse.

Zabieg od razu daje doskonałe efekty, które z czasem są coraz lepiej widoczne.

W miejscach, w których został zdeponowany preparat mogą pojawić się zaczerwienienia, zasinienia bądź obrzęk. Jednak znikają one po kilku dniach i można je w łatwy sposób ukryć pod makijażem.

ILOŚĆ ZABIEGÓW

Ilość zabiegów zależy od lekarza medycyny estetycznej. Podczas poprzedzających zabieg badania i konsultacji – lekarz bierze pod uwagę oczekiwania pacjenta oraz stan jego skóry i decyduje o odpowiedniej terapii. Zazwyczaj wykonuje się od 1 do 3 zabiegów.

CENA

Cena zależy od ilości zastosowanego preparatu i zazwyczaj ustalana jest indywidualnie przed zabiegiem.
RadiesseTM - nowy zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia: cena: 1600 zł

DODATKOWE INFORMACJE

W odróżnieniu od kwasu hialuronowego Radiesse jest preparatem termostabilnym, co ma istotne znaczenie w czasie upałów.

Decydując się na zabieg, nie ma potrzeby wykonywania testów antyalergicznych, preparat nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego. Radiesse jest w 100% biokompatybilny, tj. wchłania się sposób naturalny.

PRZECIWWSKAZANIA / DZIAŁANIA NIEPOŻĄDANE

Do zabiegu kwalifikuje lekarz medycyny estetycznej podczas dogłębnej konsultacji. Zabiegowi mogą poddać się wyłącznie osoby dorosłe.

Przeciwwskazaniami do terapii Radiesse są:

 • ciąża i laktacja,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • opryszczka w miejscu zabiegu,
 • stany zapalne skóry w miejscu zabiegu,
 • niewyrównana cukrzyca,
 • tendencja do powstawania bliznowców,
 • choroba nowotworowa,
 • obecność ciał obcych np. złote nici.

Zazwyczaj zaraz po zabiegu pacjenci są w stanie powrócić do pełnej aktywności. Możliwe są niewielkie zasinienia, obrzęk oraz ból, jednak wszelkie objawy niepożądane znikają po kilku dniach.

Bezpieczeństwo i skuteczność Radiesse zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

Zobacz pozostałe zabiegi z medycyny estetycznej


Agnieszka (70), Warszawa pisze:

...Już od kilku lat stosuję biologicznie aktywny kolagen ANNA PIKURA. To niesamowite zrządzenie losu, że całkowicie przypadkowo wpadła w moje ręce, w jednym z miesięczników, reklama tego kolagenu. Cała sprawa wydała mi się bardzo interesująca. Zadzwoniłam pod wskazany telefon. Pani Anna poświęciła mi sporo czasu. Od tamtej pory z żelazną konsekwencją stosuję ten specyfik. Zawsze dbałam o siebie, tak więc wtedy, w wieku 58 lat nie miałam jeszcze żadnych zmarszczek, kolagen działał więc profilaktycznie. Teraz mimo mojego wieku nadal nie mam zmarszczek. Dla mnie kolagen ANNA PIKURA to ELIKSIR MŁODOŚCI. Od kilku lat wcieram go nie tylko w twarz, ale również w dłonie i nadgarstki (kolagen grafitowy). Dzięki niemu uniknęłam operacji zdiagnozowanego zespołu cieśni, skończył się też bolesny nocny przykurcz palca prawej ręki. Zachęcona tym niesamowitym działaniem kolagenu na stawy, obecnie całkowicie profilaktycznie wcieram go sobie i mojemu o kilka lat starszemu mężowi w... kolana i kręgosłup. Mam ogromną satysfakcję, gdy lekarz, patrząc na mój PESEL, mówi, że mój wiek biologiczny nie ma nic wspólnego z moim wiekiem metrykalnym. Gdy pyta: „Co pani robi?”, mówię mu o kolagenie. I jeszcze jeden sukces, który zawdzięczam Pani Annie. Dzięki konsekwentnemu stosowaniu kolagenu na powieki i pod oczy niesamowicie poprawił mi się wzrok. Kiedyś miałam okulary +2,5. Obecnie +1, a od biedy mogę czytać bez okularów. Lekarka okulistka powiedziała, że moje oczy mają o 30 lat mniej niż mój wiek metrykalny. I znów pytanie: co pani robi? I znów odpowiedź: kolagen, który dokonuje cudów, działając transdermalnie. Zamiast wydawać pieniądze na różne bzdury, kupuję kolagen i stosuję go u siebie i mojego męża. Nie mamy zamiaru dać się starości!!!!!...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook