Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Zabiegi aparaturowe na twarz i ciało

Mezoterapia Bezigłowa Mezoforte
Zabieg oparty na zasadzie "mezoterapii bezigłowej", polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych głęboko do skóry w bezinwazyjny sposób, dzięki wykorzystaniu zjawiska elektroporacji. Stanowi optymalne połączenie sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). Doskonała i bezpieczna alternatywa dla terapii igłowej.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie w pełni naturalnego kolagenu aktywnego biologicznie dodatkowo zwiększa się penetracja substancji aktywnych w skórze i wzrastają walory regeneracyjne zabiegu.

Zabieg Mezoforte pozwala zwalczać m.in. takie problemy jak starzenie się skóry, utrata jędrności, zmarszczki, trądzik, cellulit, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej, a nawet bóle mięśni. Usprawnia naturalne procesy fizjologiczne, działa odmładzająco i regenerująco, dotlenia i odżywia tkanki, łagodzi i eliminuje problemy skóry, modeluje sylwetkę.

W skład każdego zabiegu wchodzi też demakijaż, peeling oraz aplikacja luksusowego preparatu AP BIOAKTIV Kolagen.

Efekty zabiegu
 • błyskawiczny lifting twarzy,
 • przywrócenie skórze jędrności, elastyczności i gładkości,
 • redukcja zmarszczek,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • usprawnienie naturalnych procesów fizjologicznych,
 • działanie odmładzające i regenerujące,
 • dotlenienie i odżywienie tkanek,
 • łagodzenie i eliminacja problemów skóry,
 • modelowanie sylwetki.
Warianty zabiegu
 • twarz,
 • twarz, z maską algową,
 • twarz, szyja i dekolt,
 • twarz, szyja i dekolt, z maską algową,
 • dowolna partia ciała (brzuch, uda tył, uda przód, pośladki, biust, ramiona),
 • dowolna partia ciała, z maską algową,

Cena: twarz – 160 zł; twarz, szyja i dekolt – 200 zł; 1 dowolna partia ciała – 245 zł.

Peeling kawitacyjny + maska algowa
Bezinwazyjne głębokie oczyszczenie skóry z dodatkowym bonusem w postaci jej odmłodzenia i wygładzenia, zwieńczone naturalnym ukojeniem dzięki masce algowej. Peeling kawitacyjny, oparty na specjalnej technologii fal ultradźwiękowych, to nowoczesna metoda bezbolesnego skutecznego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnej. Usuwa nie tylko zanieczyszczenia, zaskórniki i wągry, ale i martwe komórki w sposób bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry i bez przykrych efektów ubocznych.

Korzyści z peelingu kawitacyjnego są wielorakie – pozwala on uzyskać nie tylko gruntowne oczyszczenie, ale i poprawę krążenia oraz dotlenienie i nawilżenie skóry dzięki mikro-masażowi wywołanemu w skórze przez fale ultradźwiękowe. Uzyskana w ten sposób poprawa kondycji skóry inicjuje w niej proces naturalnej odnowy. Dodatkową zaletą peelingu kawitacyjnego jest wygładzenie zmarszczek. Na koniec zabiegu aplikuje się kojąco-odżywczą maskę algową AP.

Cena: 90 zł

Mikrodermabrazja diamentowa
Bezpieczny sposób na rozprawienie się z problemami cery tłustej i mieszanej Mikrodermabrazja diamentowa polega na stopniowym złuszczaniu naskórka tak, aby eksfoliacja następowała równomiernie, nie ingerowała zbyt głęboko i nie powodowała blizn. Jest nowatorską skuteczną metodą oczyszczania skóry, pobudzania procesów naturalnej odbudowy i eliminacji jej uporczywych problemów. To zabieg bezpieczny, nieinwazyjny, bezbolesny i niepowodujący uczuleń.

Mikrodermabrazja pozwala na całkowite usunięcie martwego naskórka. Odsłoniętą nową skórę odżywia się preparatami o działaniu matującym, normalizującym wydzielanie sebum i nawilżającym. Dzięki serii zabiegów można uzyskać znaczną redukcję blizn i przebarwień. Cena: 170 zł

Lifting bez skalpela
Nieinwazyjne zainicjowanie silnych procesów regeneracji w skórze, która samodzielnie odzyskuje napięcie i elastyczność. Unikatowa w skali światowej metoda łącząca oddziaływanie RF z zastosowaniem kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV. Dzięki oddziaływaniu radiofrekwencji na skórę właściwą i tkankę podskórną dochodzi do kontrolowanego przegrzewania tkanek. Wywołuje to w początkowym okresie kurczenie się włókien kolagenu, co od razu daje długotrwały efekt liftingu – naprężenia i poprawy jędrności wiotczejącej skóry. Polepszony zostaje metabolizm w tkankach i dochodzi do procesów odnowy, w tym zwiększenia produkcji nowych włókien kolagenu. Skóra wygładza się, odzyskuje młodszą strukturę i wygląd, poprawia się jej napięcie, spoistość i sprężystość. Zastosowanie kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV zwiększa właściwości regeneracyjne zabiegu i nadaje mu wyjątkowe walory przeciwstarzeniowe, czyniąc z niego alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

Wskazania
Widoczne objawy starzenia się skóry, zwiotczenia, cellulit.

Zalecana liczba zabiegów
Od pięciu do dziesięciu zabiegów.

Skuteczność zabiegu
Rezultaty widoczne już po pierwszej sesji. Efekty utrzymują się przez kilka lat.

Efekty zabiegu
 • spłycenie bruzd, likwidacja drobnych zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry, poprawa owalu twarzy,
 • eliminacja zwiotczeń, odmłodzenie okolic szyi i dekoltu,
 • polepszenie elastyczności skóry, zwiększenie jej napięcia,
 • wygładzenie skóry, zmniejszenie porów,
 • zniwelowanie mankamentów cery,
 • polecany w kosmetyce antycellulitowej,
 • wygładzanie blizn.
Cena: twarz, szyja i dekolt – 200 zł; 1 dowolna partia ciała – 200 zł.

AP Oxyluxe
Intensywna regeneracja wodno-tlenowa. Zaawansowana technologicznie metoda odbudowy i odmładzania skóry, oparta na synergii peelingu wodno-tlenowego i kolagenu aktywnego biologicznie. Dzięki swej łagodności znakomita nawet dla cer bardzo wrażliwych, naczyniowych i trądzikowych.

Na czym polega AP Oxyluxe
Zabieg AP Oxyluxe łączy proces oksybrazji z zastosowaniem kolagenu aktywnego biologicznie. Oksybrazja – czyli peeling wodno-tlenowy – jest całkowicie bezpieczną dla skóry odmianą mikrodermabrazji, opartą na dobroczynnych zasadach hydroterapii i balneoterapii. Polega ona na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą strumienia mikrokropelek soli fizjologicznej, które aplikuje się pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Włączenie w proces oksybrazji kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV potęguje regeneracyjną i odmładzającą siłę zabiegu.

Jak działa oksybrazja
Efekt natychmiastowy: usunięcie martwych komórek wierzchnich warstw naskórka, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry, odświeżenie cery. Efekt długotrwały: impuls dla procesu tworzenia się nowych komórek naskórka. Długofalowy efekt serii zabiegów: pobudzenie syntezy włókien kolagenu i elastyny w skórze właściwej, polepszenie elastyczności i jędrności skóry, eliminacja drobnych zmarszczek i spłycenie głębszych, złagodzenie problemów skóry (takich jak łojotok, trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia). Zastosowanie podczas zabiegu kolagenu aktywnego biologicznie zwiększa siłę i trwałość tych efektów.

Rola kolagenu aktywnego biologicznie
Dzięki złuszczeniu naskórka kolagen łatwiej wchłania się w głąb skóry. Uzupełnia deficyty kolagenu w tkankach, przyśpiesza i wzmacnia naturalne procesy odnowy i odbudowy. Zwiększa bezpośredni efekt zabiegu, jakim jest jaśniejsza, jędrniejsza, lepiej napięta skóra. Wzmaga i przedłuża długofalowe rezultaty, usprawniając naturalne funkcje regeneracyjne skóry.

Bezpieczeństwo zabiegu
Przejrzysta idea zabiegu, nieskomplikowana procedura jego wykonania oraz użycie tylko naturalnych substancji korzystnie działających na skórę (bogata w mikroelementy sól fizjologiczna, ożywczy tlen, woda, kolagen aktywny biologicznie), przy wykorzystaniu terapeutycznych koncepcji z zakresu hydroterapii i balneoterapii, sprawiają, że zabieg AP Oxyluxe jest jedną z najskuteczniejszych dziś metod regeneracji skóry.

W odróżnieniu od np. metod laserowych, ostrzykiwania czy mikrodermabrazji jest on procedurą w pełni naturalną, bezinwazyjną, bezbolesną i przyjemną w doznaniach, nie wiąże się też z ryzykiem i efektami ubocznymi.

Zimny strumień wodno-tlenowy działa kojąco na tkanki skóry, nie powodując zaczerwienień i podrażnień. Dzięki temu zabieg zaleca się również skórze naczyniowej, problematycznej i bardzo wrażliwej (zimno działa terapeutycznie, hartując ściany naczyń krwionośnych).

Wskazania
Skóra z widocznymi oznakami upływu czasu (działanie przeciwzmarszczkowe – zwłaszcza na zmarszczki wokół ust i w kącikach oczu – i przeciwstarzeniowe); skóra naczyniowa i wrażliwa; skóra zniszczona, szara, przesuszona; przebarwienia; skóra zanieczyszczona, łojotokowa, z trądzikiem; blizny (w tym potrądzikowe); cellulit; rozstępy; zwiotczenia.

Zalecana liczba zabiegów
W zależności od potrzeby od 3 do 10 zabiegów w serii, z częstotliwością raz na 1-2 tygodnie. W przypadku skóry bardzo wrażliwej bądź naczyniowej zabiegi nie powinny być wykonywane częściej niż raz na dwa tygodnie, w pozostałych przypadkach można je wykonywać raz w tygodniu. W przypadku zabiegów na ciało (cellulit, rozstępy) możliwa jest liczba dwóch zabiegów na tydzień.

Już jednorazowy zabieg działa błyskawicznie upiększająco i daje znakomity efekt przed ważnym wyjściem.

Efekty zabiegu
 • wygładzenie cery, zmniejszenie porów, odświeżenie karnacji,
 • pobudzenie procesu regeneracji naskórka,
 • stymulacja syntezy włókien elastycznych w skórze właściwej,
 • poprawa jędrności, elastyczności i napięcia skóry,
 • efekt liftingu,
 • eliminacja drobniejszych zmarszczek, spłycenie głębszych,
 • głębokie oczyszczenie i dezynfekcja skóry,
 • poprawa natlenienia i nawilżenia skóry,
 • usprawnienie krążenia i mikrokrążenia, detoksykacja tkanek skóry,
 • wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych,
 • regulacja wydzielania sebum,
 • znakomita pielęgnacja skóry przy trądziku pospolitym i różowatym,
 • redukcja przebarwień,
 • działanie antycellulitowe,
 • rozjaśnienie i zredukowanie rozstępów,
 • redukcja blizn.
Cena: 200 zł.

Liposukcja bezigłowa (Kawitacyjna)
LIPOSUKCJA KAWITACYJNA - nowa generacja urządzeń kosmetycznych marki ANNA PIKURA!

Zabieg Liposukcji Kawitacyjnej jest bezpieczny, wykorzystuje nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych. Zastosowanie tej metody nie wiąże się z jakimkolwiek dyskomfortem, zabieg jest wręcz przyjemny dla klienta. Umożliwia modelowanie sylwetki i redukcję centymetrów w obwodzie ciała. Zabieg polega na działaniu fal ultradźwiękowych o określonej, niskiej częstotliwości co wpływa na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. Przyspiesza to efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – której głównym zadaniem jest rozgrzanie wybranej partii ciała przed poddaniem jej działaniu fali ultradźwiękowej, sprzyja to „upłynnieniu" tkanki tłuszczowej i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Dzięki synergii tych dwóch bodźców efekty kuracji są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zalety zabiegu
 • redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc opornych na wyszczuplanie,
 • nieinwazyjny i bezbolesny,
 • nie powoduje uszkodzeń otaczających tkanek, skóry, naczyń krwionośnych i włókien nerwowych,
 • nie wymaga rekonwalescencji ani konieczności pozostania w domu,
 • nie powoduje efektu jo-jo.
Efekty zabiegu
 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • likwidacja cellulitu,
 • ujędrnienie ciała,
 • modelowanie i wysmuklenie sylwetki,
 • pobudzenie krążenia,
 • stymulacja przemiany materii - poprawa metabolizmu,
 • odżywienie skóry i poprawa jej elastyczności.


Sekretem skuteczności zabiegu jest wprowadzenie za pomocą fal ultradźwiękowych kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV GRAPHITE którego zadaniem jest nie tylko wyszczuplenie, ale wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i uzupełnienie niedoboru kolagenu. W celu podtrzymania długotrwałego efektu zabiegu zaleca się serię około 4-8 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Dla podtrzymania efektu kuracji zaleca się również stosowanie do pielęgnacji domowej AP BIOAKTIV GRAPHITE, który sprawi, że nawet duży ubytek tkanki tłuszczowej nie spowoduje wiotczenia i obwisania skóry. Kolagen aktywny biologicznie zawarty w kosmetyku jako substancja czynna, zalecany jest w trakcie kuracji odchudzającej, jak również po jej ukończeniu. W zabiegu całkowicie wyeliminowane są skutki uboczne, które występują przy zabiegach tradycyjnej liposukcji.

Zabieg obejmuje jedną wybraną część ciała: ramiona, uda, pośladki, brzuch, kolana, łydki, talia (tzw. „boczki”).

Cena: 1 dowolna partia ciała – 200 zł.

Masaż próżniowy – usuwanie cellulitu Time Machine
Zabieg wykonywany za pomocą innowacyjnego urządzenia AP Time Machine, opiera się na mechanizmie tzw. masażu próżniowego, czyli działania na skórę i tkankę podskórną poprzez kombinację stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Rezultatem jest usprawnienie krążenia, eliminacja toksyn, zmniejszenie retencji wody, uaktywnienie lipolizy (rozkładu tłuszczu) w głębokich warstwach skóry i odbudowa struktury skóry.

Klasyczne efekty masażu próżniowego ulegają zwielokrotnieniu dzięki zastosowaniu kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV Graphite. Przeciwdziała on zróżnicowanym aspektom starzenia się i redukuje niekorzystne zmiany pojawiające się wraz z wiekiem.

Wskazania
Cellulit, zwiotczenia, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, nieatrakcyjny wygląd skóry i sylwetki.

Zalecana liczba zabiegów
: W zależności od potrzeby od 4 do 8 zabiegów w serii, z częstotliwością co 2-3 dni.

Skuteczność zabiegu
Wielokierunkowe działanie zabiegu poprawia kondycję wszystkich tkanek w obrębie skóry, na długo przywracając im właściwą równowagę, funkcje i wygląd.

Efekty zabiegu
 • eliminacja cellulitu,
 • zwalczanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała,
 • lifting, poprawia jędrności ciała,
 • regeneracja, odmłodzenie skóry,
 • redukcja obrzęków,
 • poprawa ukrwienia i odżywienia skóry,
 • spłycenie blizn,
 • niwelacja rozstępów.
Cena: 1 dowolna partia ciała – 200 zł.

Magnifique
Ekskluzywny zabieg upiększająco-odmładzający

Magnifique? Oczywiście! Cóż dla urody może być wspanialszego niż naturalne pobudzenie i długofalowe odmłodzenie? Dzięki niemu będziesz wyglądać… magnifique!

Kolagen, kwas hialuronowy i algi. Najsilniejsze i dające najlepsze efekty naturalne substancje kosmetyczne w jednym zabiegu! Ich penetrację w głąb skóry wspomagają nowoczesne technologie, wykorzystujące naturalne procesy zachodzące w skórze, oraz cenne botaniczne składniki aktywne, zawarte w biopreparatach ANNA PIKURA.

Substancje czynne aplikowane podczas zabiegu:
1. Kolagen aktywny biologicznie ANNA PIKURA w wersji White (najlepszy na twarz, szyję i dekolt). Kolagen jako najważniejsze białko budulcowe skóry regeneruje naturalną warstwę podporową skóry, zwalcza oznaki upływającego czasu, w tym zmarszczki i zwiotczenia, przywraca równowagę i ładny wygląd skórze problematycznej, w tym trądzikowej i nadwrażliwej.
2. AP Hyaluronist, preparat kwasu hialuronowego, substancji naturalnie występującej w skórze, uzupełnia braki kwasu hialuronowego we wszystkich warstwach skóry, przywracając jej właściwe funkcje, optymalne nawilżenie i ładny wygląd.
3. Maska algowa, silnie odżywcza, regeneruje, poprawia nawilżenie, wygładza i koi skórę.
4. Biopreparaty botaniczne AP: różana mgiełka AP Mist Rosarium, specjalistyczny firmowy krem AP do masażu No 17, luksusowy biokrem botaniczny AP dobrany indywidualnie do potrzeb skóry. Biokosmetyki AP, złożone z cennych składników botanicznych, jak ekstrakty, oleje, masła, olejki eteryczne, hydrolaty, pozbawione syntetycznych konserwantów, emulgatorów, substancji zapachowych, są dobroczynne nawet dla skóry bardzo wrażliwej.

Technologie kosmetologiczne stosowane podczas zabiegu:
1. Oksybrazja, peeling wodno-tlenowy, intensywna eksfoliacja martwych komórek naskórka, daje skórze silny impuls do odbudowy. Metoda łagodna nawet dla skóry wrażliwej.
2. Mezoterapia bezigłowa, nieinwazyjna metoda naśladująca mezoterapię medyczną, silnie pobudza skórę i poprawia wchłanianie substancji aktywnych.
3. Autorski masaż manualny, pobudzający autoregenerację skóry.

Czas trwania zabiegu:
Twarz: 90 min., cena 200 zł, TERAZ PROMOCJA 150 ZŁ
Twarz, szyja dekolt: 120 min. 250 zł, TERAZ PROMOCJA 200 ZŁ

Zobacz nasze pozostałe zabiegi


  Katarzyna (36), Warszawa pisze:

  ...W sklepie ANNA PIKURA zamówiłam kolagen AP BIOAKTIV White oraz krem do cery naczyniowej Sensilogy. Po trzech tygodniach stosowania kolagenu zauważyłam BARDZO widoczne zmiany stanu mojej skóry, drobne zmarszczki zniknęły, cera wygładziła się, zmienił się jej koloryt i zniknęły przebarwienia! Przed wiele lat stosowałam ekskluzywne kosmetyki światowych marek, żaden z nich po tak krótkim czasie nie poprawił mojej cery w tak znaczący sposób. Podczas stosowania kolagenu zauważyłam także, że makijaż dłużej utrzymuje się na skórze, skóra nie świeci się. Te kosmetyki są naprawdę wyjątkowe. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook