Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Zabiegi na dłonie i stopy

SECRET GLOVES
Zabieg silnie regenerujący dłonie. Cudownie wygładza i rozjaśnia skórę.
Cena: 50 zł.

MIKRODERMABRAZJA DŁONI (z kolagen AP BIOAKTIV + Secret Gloves)
Zabieg rozjaśniający skórę dłoni, poprawiający elastyczność, nadający aksamitną gładkość, polecany dla zniszczonych dłoni lub z przebarwieniami.
Cena: 120 zł.

MANICURE/PEDICURE TRADYCYJNY
Cena: manicure – 55-60 zł (french); pedicure – 80-85 zł (french).

MANICURE/PEDICURE HYBRYDOWY SHELLAC
Manicure hybrydowy CND Shellac ANNA PIKURA

Shellac amerykańskiej firmy CND (Creative Nail Design) to światowa awangarda stylizacji paznokci. Łączy łatwość aplikacji lakieru z trwałością żelu - a przy tym nie ma ich wad!

Manicure hybrydowy pozwala zapomnieć o wszystkich minusach lakieru do paznokci – nietrwałości, szybkiej utracie blasku, konieczności oczekiwania na utwardzenie, a przede wszystkim szkodliwości lakieru oraz żelu i akrylu, a także procedury ich usuwania dla płytki paznokcia.

Manicure hybrydowy CND Shellac to:
 • Trwały kolor i intensywny blask: nie słabną po paru dniach, lecz utrzymują się cały czas, zapewniając wygląd paznokcia "prosto z salonu".
 • Co najmniej 14-dniowa (a często 21-dniowa) trwałość: bez najmniejszych uszkodzeń, odprysków i smug oraz pogorszenia się wyglądu lakieru.
 • Całkowite bezpieczeństwo dla płytki paznokcia: brak szkodliwych i toksycznych substancji, takich jak formaldehyd, toluen czy DPB.
 • Zdrowa ochrona dla płytki paznokcia w przypadku zajęć narażających paznokcie na urazy.
 • Manicure hybrydowy jest jedyną na świecie nieinwazyjną metodą stylizacji paznokci, która nie ingeruje w strukturę płytki paznokcia i nie osłabia go.
Zabieg, polegający na nałożeniu trzech różnych warstw światłoutwardzalnego żelu (specjalna lampa UV CND została naukowo uznana za nieszkodliwą i bez porównania bezpieczniejszą od standardowych lamp UV używanych w gabinetach kosmetycznych), trwa ok. 50-60 minut, a efekty utrzymują się minimum 2 tygodnie. Po tym czasie – co może się okazać konieczne ze względu na naturalny proces wzrostu paznokcia – manicure hybrydowy CND Shellac jest profesjonalnie usuwany w gabinecie, z zachowaniem bezpieczeństwa płytki paznokcia.

Cena: manicure – 80-100 zł (french); pedicure – 100-120 zł (french).

MANICURE / PEDICURE VINYLUX

Absolutny hit rewolucyjne lakiery VINYLUX firmy CND. VINYLUX to przełom w stylizacji paznokci. Lakiery te zwiększając swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła utrzymują się na płytce paznokciowej ponad tydzień bez użycia bazy. Podczas gdy inne lakiery kruszą się i odpryskują, VINYLUX pozostaje nienaruszony, pozwalając cieszyć się nieskazitelnym manicurem. Ponadto VINYLUX zmywa się zwykłym zmywaczem do paznokci, co pozwala zaoszczędzić czas. VINYLUX schnie w ekspresowym tempie i ma niesamowity błysk. Poznaj nasze odkrycie i ciesz się z nami nasyconymi kolorami i super trwałością lakierów VINYLUX.

Cena: manicure – 60 zł; pedicure – 100 zł.

 • MALOWANIE PAZNOKCI 1 kolor - 20 zł.
 • MALOWANIE PAZNOKCI FRENCH - 25 zł.
 • MALOWANIE PAZNOKCI OZDOBNE - 30 zł.
Manicure/pedicure biologiczny
podczas zabiegu nie używa się narzędzi metalowych. Wykorzystywane są pilniki papierowe i patyczki z drzewa pomarańczowego.

Zabieg obejmuje:
nadanie kształtu paznokciom, odsunięcie skórek, zmiękczającą emulsję do skórek, odżywczy olejek do skórek, wypolerowanie płytki paznokciowej,aromatyczny peeling cukrowy, nawilżający balsam.

Cena:
manicure - 40 zł (czas 30 min.).
pedicure – 65 zł (czas 45 min.).


Zobacz nasze pozostałe zabiegi


  Elżbieta (48), Jaworzyna Śl. pisze:

  ...Od kilku miesięcy odczuwałam ból kolan i tzw. „strzelanie w stawach”, a ponieważ mam pracę chodzącą, szukałam różnych sposobów, aby sobie pomóc. O kolagenie Grey wiedziałam od dawna, ponieważ mój mąż stosował go kilka lat temu na swoje kolano z bardzo dobrym skutkiem, który utrzymał się do dziś (nie ma potrzeby korzystania z porad lekarzy, a wówczas miał skierowanie na artroskopię, której zresztą nie wykonał). Mąż mnie namówił do zastosowania AP BIOAKTIV Grey. Po trzytygodniowym wcieraniu kolagenu 4 razy dziennie ku swojemu zaskoczeniu zauważyłam zdecydowaną poprawę. Przede wszystkim ból ustąpił, strzelanie w stawach wyraźnie się zmniejszyło. Stwierdziłam, że kolagen Grey jednak działa, jest bardzo wartościowy. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook