Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

KolagenANNA PIKURA - Baza wiedzy

AP BIOAKTIV Biokolagen, Collagen Active, Kolagen activeSprzęt kosmetyczny ANNA PIKURA, urządzenia kosmetyczne.

ANNA PIKURA dermomasaż podciśnieniowy - dermo-massager, dermomasażer - usuwanie cellulitu i modelowanie sylwetki za pomocą urządzenia Time Machine.

Liposukcja ultradźwiękowa - alternatywa dla interwencji chirurgicznych

Peeling kawitacyjny + sonofereza - bezbolesne i bezpieczne oczyszczanie skóry

Rewitalizacja AP, wykonywana za pomocą urządzenia Time Machine - RF, Fale radiowe, Radio Frequency (RF) - bezinwazyjny lifting.


Elżbieta (48), Jaworzyna Śl. pisze:

...Od kilku miesięcy odczuwałam ból kolan i tzw. „strzelanie w stawach”, a ponieważ mam pracę chodzącą, szukałam różnych sposobów, aby sobie pomóc. O kolagenie Grey wiedziałam od dawna, ponieważ mój mąż stosował go kilka lat temu na swoje kolano z bardzo dobrym skutkiem, który utrzymał się do dziś (nie ma potrzeby korzystania z porad lekarzy, a wówczas miał skierowanie na artroskopię, której zresztą nie wykonał). Mąż mnie namówił do zastosowania AP BIOAKTIV Grey. Po trzytygodniowym wcieraniu kolagenu 4 razy dziennie ku swojemu zaskoczeniu zauważyłam zdecydowaną poprawę. Przede wszystkim ból ustąpił, strzelanie w stawach wyraźnie się zmniejszyło. Stwierdziłam, że kolagen Grey jednak działa, jest bardzo wartościowy. ...czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook