POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zgodnie z obowiązującym prawem oraz prawidłowym zabezpieczeniem Państwa danych prosimy o zapoznanie się z poniższymi Klauzulami co jest niezbędne do korzystania z usług w AP Ltd Sp. z o.o. Sp.k.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informujemy :

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest AP Ltd Sp. z o.o. Sp.k.
 • Twoje dane osobowe podawane przed wykonaniem usługi będą przetwarzane, wyłącznie w celu realizacji umowy wykonania wybranej przez Ciebie usługi.
 • Twoje dane, w postaci numeru telefonu oraz adresu mailowego będą wykorzystywane w celu kontaktu w związku z (realizacją zabiegu, przedstawieniem aktualnej oferty, celach marketingowych oraz innych związanych z realizacją umowy)
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do zawarcia umowy i realizacji usługi oferowanej w AP Ltd Sp. z o.o. Sp.k. W przypadku ich niepodania, nie zostanie wykonana zamawiana przez Ciebie usługa.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji usługi oraz po jej zakończeniu, w celu realizacji prawnie uzasadnionych interesów Administratora Danych tj.:
  – marketingu własnych produktów lub usług,
  – dochodzenia ewentualnych roszczeń w związku realizacją usługi – zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi terminów przedawnienia roszczeń, art. 117 i nast. ustawy Kodeks cywilny (Dz. U. 1964, nr 16 poz. 93. ze zm.).
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej, dostawcę usługi systemu do zarządzania gabinetem, dostawcę usługi mailingu, itp.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie Twojej zgody na całkowite lub częściowe przetwarzanie danych osobowych nastąpić może wyłącznie poprzez odpowiednie oświadczenie złożone mailowo na adres: salon@annapikura.com
 • Twoje dane będą/ nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) informuję, iż:

 • Administratorem Twoich danych osobowych jest AP Ltd Sp. z o.o. Sp.k.
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Cofnięcie Twojej zgody na całkowite lub częściowe przetwarzanie danych osobowych nastąpić może wyłącznie poprzez odpowiednie oświadczenie złożone mailowo na adres: salon@annapikura.com

Regulamin

 1. Właścicielem sklepu jest:AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k.
  ul. Kazimierza Wielkiego 64
  50-077 Wrocław
  NIP: 8951974125
  REGON: 021277969
 2. Firma AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem ekskluzywnych biokosmetyków marki ANNA PIKURA (linia kosmetyków obejmuje AP ANNA PIKURA BIOAKTIV KOLAGEN, biokremy AP ANNA PIKURA, kolagenowy suplementu diety – kapsułki SENSATION). Mamy wyłączne prawa do tworzenia struktury dystrybucyjnej, sprzedaży preparatów na terenie Polski oraz ich eksportu.
 3. Zamówienia poprzez sklep internetowy oraz adres email można składać przez całą dobę.
 4. Zamówienia przez telefon można składać w godzinach pracy sklepu:Tel.: 71/343 51 00, 71/344 53 03,
  Tel. kom.: 502 306 200, 513 184 696– 9-20 od poniedziałku do piątku (pod numerami tel. 501 856 036, 509 040 467 – godz. 8-22)
  – 9-17 w sobotę (pod numerami tel. 501 856 036, 509 040 467 – godz. 8-22)
  – niedzielę (pod numerami tel. 501 856 036, 509 040 467 – godz. 8-22)
 5. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu sklepu.
 6. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie ofert handlowych, promocyjnych, marketingowych, itp. w przyszłości, chyba , że zgoda taka zostanie cofnięta lub zmodyfikowana poprzez złożenie stosownego oświadczenia drogą mailową na adres: salon@annapikura.com
 7. Ceny na stronie podane są w złotych polskich, zawierają VAT.
 8. Przy składaniu zamówienia przez sklep internetowy konieczne jest podanie poprawnego adresu e-mail oraz numeru telefonu. Zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia w przypadku podania przez składającego zamówienie niekompletnych danych, a także w przypadku braku możliwości skontaktowania się z nim w ciągu 3 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia.
 9. Zamówienia będą realizowane tego samego dnia roboczego (poczta- zamówienia złożone do godziny 12.00, kurier- zamówienia złożone do godziny 15.00) lub kolejnego dnia roboczego (poczta- zamówienia złożone po godzinie 12.00, kurier- zamówienia złożone po godzinie 15.00).
 10. W związku z wymogiem przechowywania Kolagenu w niskiej temperaturze, firma zastrzega sobie prawo do okresowego zawieszenia wysyłania przesyłek pocztowych (na czas upałów) – jeśli ma miejsce taka sytuacja – poinformujemy Cię o tym. Wówczas przesyłki wysyłane są WYŁĄCZNIE KURIEREM w specjalnym opakowanie termoizolacyjnym chroniącym przez ogrzaniem produktu (jeśli zamawiasz produkty inne niż Kolagen to jest możliwość wysłania ich pocztą).
  W tym okresie przesyłki z Kolagenem są wysyłane pocztą wyłącznie na żądanie Klienta, nie ponosimy wówczas odpowiedzialności za szkody wynikłe z powodu działania na produkt wysokiej temperatury.
  Podczas upałów, zamówienia złożone do godziny 15, od poniedziałku do czwartku będą realizowane tego samego dnia, zamówienia złożone od poniedziałku do środy po godzinie 15 będą realizowane kolejnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w czwartek po godzinie 15 oraz w piątek, ze względu na to, że kolagen wymaga specjalnych warunków przechowywania będę realizowane w poniedziałek (aby kolagen nie był przechowywany przez weekend w magazynie firmy kurierskiej). Zamówienia złożone w sobotę, niedzielę lub innym dniu wolnym od pracy będą realizowane pierwszego następującego po nich dnia roboczego.
 11. Produkt wysyłamy w kraju, jak i za granicę wyłącznie „szybką paczką”, w odpowiednio zabezpieczonym opakowaniu termoizolacyjnym. Gwarantuje to, że Klient otrzymuje produkt pełnowartościowy, czyli kolagen z zachowaną „potrójną helisą”, która odpowiada za aktywność biologiczną kolagenu.
 12. Jeśli Klient przy składaniu zamówienia wybrał opcję: przedpłata na konto, przesyłka jest wysyłana po zaksięgowaniu wpłaty (pełnej kwoty) za towar i za przesyłkę na naszym koncie. Numer konta do dokonania przelewu zostanie wysłany do klienta po przyjęciu przez nas zamówienia. Przesyłki zagraniczne są wysyłane wyłącznie po dokonaniu przedpłaty. Nie pokrywamy kosztów wykonania przelewu – koszty te pokrywa kupujący.
 13. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon lub na życzenie klienta faktura VAT. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT należy nas o tym fakcie poinformować mailowo wysyłając wiadomość na adresy: salon@annapikura.com; k.halaj@annapikura.com przed złożeniem zamówienia, w tytule „Proszę o Fakturę VAT”.
 14. Prosimy o sprawdzenie stanu przesyłki niezwłocznie po jej otrzymaniu, w razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy spisać protokół szkody w obecności kuriera – stanowi on podstawę późniejszych roszczeń.
 15. W przypadku braku zamówionego towaru, przewidywanego opóźnienia dostawy lub błędu w cenie lub opisie wynikającego z błędu obsługi lub serwera klient zostanie poinformowany o tym fakcie, a w przypadku błędu zamówienie może zostać anulowane.
 16. Informacje zawarte na stronach sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.
 17. Klient składając zamówienie w sklepie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia przez firmę AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst. jedn. Dz.U.02.101.926 z późn. zm). Klientowi przysługuje prawo do wglądu, korekty, usunięcia oraz kontroli swoich danych osobowych.
 18. Reklamacje przyjmowane są po wcześniejszym zgłoszeniu ich drogą mailową lub telefonicznie obsłudze sklepu. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego. Do rozpatrzenia reklamacji niezbędne jest dostarczenie dowodu zakupu lub jego kopii.
 19. Nie będą przyjmowane zwroty na koszt firmy, które nie zostały wcześniej ustalone z obsługą klepu.
 20. We wszystkich sprawach niezawartych w powyższym regulaminie zastosowanie mają właściwe przepisy Kodeksu Cywilnego.
 21. Osoba dodająca recenzję produktu zgadza się na to, aby pojawiła się ona w sklepie internetowym AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. z wykorzystaniem imienia i nazwiska podanego przy zakładaniu konta w sklepie.
 22. Formy płatności za zamówienie:
  • przesyłki krajowe – przelew bankowy, pobranie, Przelewy24
  • przesyłki zagraniczne – Przelewy 24, Przelew bankowy
 23. Zestawy – aby skorzystać z oferty promocyjnej należy zamówić odpowiedni zestaw lub dodać odpowiedni komentarz do zamówienia (produkty zamawiane osobno zostaną przesłane w takiej cenie, w jakiej zostały zamówione).
 24. Zwroty zakupionych kosmetyków przyjmujemy w terminie 14 dni

Zasady realizacji Bonów upominkowych w salonach ANNA PIKURA

 1. Zakup Bonu upominkowego dokonać można w dowolnej KLinice Odnowy Kolagenowej ANNA PIKURA lub w sklepie internetowym.
 2. Bon pieniężny jest dokumentem na okaziciela lub, na żądanie nabywcy, imiennym.
 3. Bon upominkowy można zakupić na dowolną kwotę.
 4. Bon upominkowy można realizować we wszystkich Klinikach Odnowy Kolagenowej ANNA PIKURA.
 5. Oferta zabiegów w poszczególnych Klinikach może nieznacznie się od siebie różnić. Klient powinien upewnić się czy w danej Klinice można zrealizować wybrany zabieg.
 6. Czas realizacji Bonu upominkowego wynosi 3 miesiące i liczony jest od daty zakupu Bonu.
 7. Przy dokonywaniu rezerwacji zabiegu należy poinformować, że formą płatności będzie Bon upominkowy.
 8. Warunkiem realizacji Bonu upominkowego jest jego okazanie w recepcji przed wykonaniem zabiegu.
 9. Klient może wykorzystać Bon w celu realizacji dowolnego zabiegu kosmetycznego. Wartość Bonu upominkowego można przeznaczyć na zakup usług w Klinikach Odnowy Kolagenowej ANNA PIKURA i/lub zakup biokosmetyków z serii ANNA PIKURA.
 10. Bon upominkowy może być realizowany częściowo, aż do wyczerpania kwoty na którą został wystawiony.
 11. Niewykorzystana wartość bonu nie jest zwracana.
 12. Klient może zamówić usługi przekraczające wartość Bonu upominkowego – wówczas zobowiązany jest do dopłaty różnicy ceny.
 13. Niniejszy regulamin jest integralną częścią zakupu Bonu upominkowego i na życzenie jest udostępniany w recepcji do zapoznania i akceptacji warunków zakupu.
 14. Produkt API Immunal jest wyłączony ze zniżki 10% za zapisanie się do newslettera.