Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Liposukcja ultradźwiękowa

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA (Ultrasonic Liposuction)

Liposukcja ultradźwiękowa to bezpieczny zabieg wykorzystujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych, pozwalający osiągnąć efekt typowy dla liposukcji. Modeluje sylwetkę i redukuje centymetry w obwodzie ciała.

Podczas liposukcji ultradźwiękowej ultradźwięki o określonej, niskiej częstotliwości i podwyższonym natężeniu wywołują zjawisko kawitacji, czyli gwałtownego przechodzenia fazy ciekłej w gazową. Wytworzona w ten sposób energia uszkadza, a nawet rozbija komórki tłuszczowe. Dzięki jednoczesnemu zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych uwolnione tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) przemieszczają się układem naczyniowym i limfatycznym do wątroby, gdzie następuje ich przemiana w źródło energii. Liposukcja ultradźwiękowa pozwala przyśpieszyć eliminację tkanki tłuszczowej w „trudnych” obszarach, np. na udach, pośladkach, talii, biodrach czy ramionach, dając rezultat porównywalny z klasyczną liposukcją. Przy tym wewnętrzny mikromasaż stymulowany przez ultradźwięki poprawia odżywienie tkanek. Skóra „ścieśnia się" bez konieczności jej wycinania.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada również głowicę na podczerwień IR, ogrzewającą obszary poddawane działaniu ultradźwięków, co ułatwia „upłynnienie” tkanki tłuszczowej i zwiększa penetrację ultradźwięków. Rezultaty liposukcji ultradźwiękowej są wyraźnie widoczne i stanowi ona znakomitą alternatywę dla klasycznej liposukcji i interwencji chirurgicznych, nie wywołując dyskomfortu ani żadnych przykrych efektów ubocznych.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej umożliwia wprowadzenie za pomocą fal ultradźwiękowych preparatu AP BIOAKTIV Graphite. Efektem tego jest nie tylko wyszczuplenie, ale wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i uzupełnienie niedoboru kolagenu.

NOWATORSKA TECHNOLOGIA LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

 • synergia działania na 4 płaszczyznach: rozbijanie komórek tłuszczowych, mikromasaż ultradźwiękowy, upłynnianie tkanki tłuszczowej, wzmocniona ochrona kolagenowa,
 • indywidualne dostosowanie mocy i czasu zabiegu,
 • selektywny wybór obszarów „trudnych” (uda, pośladki, talia, biodra, ramiona),
 • bezinwazyjność,
 • brak przykrych efektów ubocznych.

EFEKTY ZABIEGU LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

 • typowe dla liposukcji: zmniejszenie tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie,
 • ujędrnienie i zwiększenie elastyczności skóry,
 • modelowanie i wysmuklenie sylwetki,
 • odmłodzenie i regeneracja,
 • usprawnienie krążenia i przemiany materii,
 • lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek.

PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZENIA DO LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

Moc: 35 W
Fuse: 1,2A
Napięcie: 230 V-50Hz

Liposukcja ultradźwiękowa ANNA PIKURA

Liposukcja ultradźwiękowa


Danuta (62), Wrocław pisze:

...Zachorowałam na zapalenie żył. Kuracja antybiotykiem nie pomogła prawie wcale na nogi, za to skutecznie rozwaliła mi żołądek. Dowiedziałam się o kolagenie AP BIOAKTIV Grey. Ludzie kochani, nie wierzyłam, ale on naprawdę działa. Już po trzech dniach kuracji (smarowałam 2 razy dziennie) mogłam normalnie chodzić i przespałam całą noc bez budzeń. Dla mnie to jest cud. Od roku systematycznie smaruję, noga w 100% wróciła do zdrowia. Mało tego, miałam ogromne haluksy, które też smaruję i znacznie się zmniejszyły....czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook