Kolagen na zmarszczki, rozstępy i żylaki - AP LTD

Mapa strony

Liposukcja ultradźwiękowa

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA (Ultrasonic Liposuction)

Liposukcja ultradźwiękowa to bezpieczny zabieg wykorzystujący nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niepożądanych komórek tłuszczowych, pozwalający osiągnąć efekt typowy dla liposukcji. Modeluje sylwetkę i redukuje centymetry w obwodzie ciała.

Podczas liposukcji ultradźwiękowej ultradźwięki o określonej, niskiej częstotliwości i podwyższonym natężeniu wywołują zjawisko kawitacji, czyli gwałtownego przechodzenia fazy ciekłej w gazową. Wytworzona w ten sposób energia uszkadza, a nawet rozbija komórki tłuszczowe. Dzięki jednoczesnemu zwiększeniu przepuszczalności błon komórkowych uwolnione tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) przemieszczają się układem naczyniowym i limfatycznym do wątroby, gdzie następuje ich przemiana w źródło energii. Liposukcja ultradźwiękowa pozwala przyśpieszyć eliminację tkanki tłuszczowej w „trudnych” obszarach, np. na udach, pośladkach, talii, biodrach czy ramionach, dając rezultat porównywalny z klasyczną liposukcją. Przy tym wewnętrzny mikromasaż stymulowany przez ultradźwięki poprawia odżywienie tkanek. Skóra „ścieśnia się" bez konieczności jej wycinania.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej posiada również głowicę na podczerwień IR, ogrzewającą obszary poddawane działaniu ultradźwięków, co ułatwia „upłynnienie” tkanki tłuszczowej i zwiększa penetrację ultradźwięków. Rezultaty liposukcji ultradźwiękowej są wyraźnie widoczne i stanowi ona znakomitą alternatywę dla klasycznej liposukcji i interwencji chirurgicznych, nie wywołując dyskomfortu ani żadnych przykrych efektów ubocznych.

Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej umożliwia wprowadzenie za pomocą fal ultradźwiękowych preparatu AP BIOAKTIV Graphite. Efektem tego jest nie tylko wyszczuplenie, ale wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i uzupełnienie niedoboru kolagenu.

NOWATORSKA TECHNOLOGIA LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

 • synergia działania na 4 płaszczyznach: rozbijanie komórek tłuszczowych, mikromasaż ultradźwiękowy, upłynnianie tkanki tłuszczowej, wzmocniona ochrona kolagenowa,
 • indywidualne dostosowanie mocy i czasu zabiegu,
 • selektywny wybór obszarów „trudnych” (uda, pośladki, talia, biodra, ramiona),
 • bezinwazyjność,
 • brak przykrych efektów ubocznych.

EFEKTY ZABIEGU LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

 • typowe dla liposukcji: zmniejszenie tkanki tłuszczowej, wyszczuplenie,
 • ujędrnienie i zwiększenie elastyczności skóry,
 • modelowanie i wysmuklenie sylwetki,
 • odmłodzenie i regeneracja,
 • usprawnienie krążenia i przemiany materii,
 • lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek.

PARAMETRY TECHNICZNE URZĄDZENIA DO LIPOSUKCJI ULTRADŹWIĘKOWEJ

Moc: 35 W
Fuse: 1,2A
Napięcie: 230 V-50Hz

Liposukcja ultradźwiękowa ANNA PIKURA

Liposukcja ultradźwiękowa


Beata (51), Strzelce Krajeńskie pisze:

...Po przekroczeniu 45 roku życia moje własne sposoby na zachowanie urody i młodości przestały wystarczać. Myślę, że nasza skóra w tym wieku zaczyna przypominać ulubiony, noszony codziennie sweterek, który rozciągnął się i zdefasonował. Kiedy dowiedziałam się o istnieniu kolagenu ANNA PIKURA (przeczytałam kilka opinii w „Modzie na Zdrowie”), postanowiłam spróbować, czy także w moim przypadku zadziała w tak cudowny sposób. I zadziałał! Gdyby pozostać przy moim porównaniu, miałam wrażenie, że włókna kolagenu wniknęły w rozciągniętą przędzę mojej skóry powodując jej pogrubienie, skrócenie i uelastycznienie – „sweterek” zebrał się w sobie i odzyskał poprzedni kształt. Co więcej, przed kuracją moja skóra była jak przetarty worek – wszystkie cenne składniki różnych kosmetyków po prostu się z niego „wysypywały”, po zastosowaniu kolagenu skóra piękniała nawet po zwyczajnych zupełnie niedrogich kremach..

Za każdym razem kiedy na dzień dobry zwilżałam twarz wodą termalną i nakładałam kolagen w żelu, czułam jak moja twarz rozjaśnia się jakby w dziękczynnym uśmiechu. Zawsze poprawiało mi to samopoczucie. Wystarczał delikatny, prawie niezauważalny makijaż, żeby wyglądać naprawdę dobrze. Koleżanki w pracy zauważyły (niektóre niechętnie) i kazały mi się przyznać, co robię. Stosowałam kolagen w kapsułkach i w żelu, a także kolagen grafitowy, który działa nie tylko na skórę, ale także wzmacnia włosy i rzęsy. Kuracja trwała około roku ale wyraźne efekty były widoczne już po dwóch miesiącach. Myślę, że każda z nas powinna mieć swój sekretny słoiczek kolagenu AP, żeby nie pozwolić odejść swojemu pięknu zbyt wcześnie. Mamy szansę być coraz piękniejsze w miarę upływu czasu, kiedy nasza twarz wyraża coraz więcej i zaczyna odzwierciedlać duchową głębię i bogactwo wszystkich naszych doświadczeń....
czytaj więcej

Copyright © 2010 KOLAGEN NA ZMARSZCZKI, ROZSTĘPY, ŻYLAKI - ANNA PIKURA, All Rights Reserved | Dla prasy | Facebook