Zabiegi aparaturowe

Karboksyterapia Amelie

Ekskluzywny zabieg upiększająco-odmładzający
Jedna z najskuteczniejszych i najbardziej bezpiecznych metod stosowanych w medycynie estetycznej i kosmetologii.
Specjalistyczna terapia dwutlenkiem węgla.

Bruzdy i zmarszczki? Blizny i rozstępy? Zaawansowany cellulit? Nadmiar tkanki tłuszczowej? Łysienie? Istnieje skuteczna rada na te problemy. To dwutlenek węgla klasy medycznej, który daje skórze silny impuls do regeneracji.

Karboksyterapia pobudza metabolizm w skórze i przyśpiesza procesy odnowy, dlatego ma niezwykle szerokie spektrum możliwości. Może oddziaływać na wszystkie warstwy skóry oraz przylegające do niej tkanki, w tym na naczynia krwionośne i komórki tłuszczowe. Pozwala nieinwazyjnie osiągnąć pożądane efekty estetyczne przy problemach trudnych do usunięcia za pomocą tradycyjnych metod.

Karboksyterapia Amelie – pierwsza w Polsce indywidualistyczna, inteligentna, intuicyjna procedura karboksyterapii.
Certyfikowany aparat pracuje na medycznym dwutlenku węgla Laparos o wyjątkowej sterylności i o czystości ca. 99,5%.

6 Unikalnych, Autorskich Programów Zabiegowych

Inteligentna aparatura
3I’s – Individualistic, Intelligent, Intuitive
Urządzenie Amelie dostosowuje terapię do indywidualnych potrzeb pacjenta i w zależności od wskazań i od obszaru objętego procedurą terapeutyczną inteligentnie ustala dawkę CO2 i reguluje jego przepływ oraz wskazuje miejsca iniekcji. Pozwala na intuicyjną obsługę, podając operatorowi wszystkie istotne informacje.

Zabieg bez bólu
2H0P – Double Heath No Pain
Unikatową cechą urządzenia Amelie jest możliwość zapewnienia pacjentowi komfortu podczas zabiegu. System podwójnego podgrzewania gazu minimalizuje przykre doznania i pozwala na bezbolesne wykonywanie procedury.

Kontrolowany przepływ CO2
CO2.C – Carbon Dioxide Flow Control
Przepływ i dawka dwutlenku węgla decydują zarówno o efektywności procedury karboksyterapii jak i o jej bezpieczeństwie. Nad parametrami tymi czuwa moduł CO2.C, regulując przepływ CO2 w przedziale 1–150cc/min.

System odpowietrzający
A/O – Air-Out Safety System
Urządzenie Amelie zaopatrzono w szereg zabezpieczeń zapewniających eliminację powietrza z wszystkich elementów aparatury. Wyklucza to możliwość śródskórnego podania powietrza, co mogłoby wywołać utrzymujące się obrzęki.

Sterylność CO2
2SF – Two-Stage Filtering System
W urządzeniu Amelie zainstalowano system dwuetapowego filtrowania dwutlenku węgla, dzięki czemu gaz wykorzystywany w zabiegu ma najwyższą sterylność.

Klasa medyczna, certyfikowana
Medical Class Certificate
Aparatura jest urządzeniem certyfikowanym. Pracuje ona na medycznym dwutlenku węgla Laparos, o czystości ca. 99,5% i wyjątkowej sterylności, typowej dla urządzeń klasy medycznej.

Historia
Technologia sięga swoimi początkami 1932 roku, kiedy we Francji zaczęto wykorzystywać dwutlenek węgla w leczeniu naczyń krwionośnych. Współczesna nisko inwazyjna, klinicznie sprawdzona, w pełni bezpieczna metoda polega na wprowadzaniu za pomocą mikroiniekcji kontrolowanych dawek sterylnego dwutlenku węgla o indywidualnie dobieranej temperaturze i tempie podawania, ustalanych w zależności od problemu oraz od partii twarzy bądź ciała objętej zabiegiem. Stosowany terapeutycznie dwutlenek węgla posiada certyfikację medyczną i jest całkowicie neutralny dla organizmu.

Wskazania:

 • Cienie i worki pod oczami
 • Zmarszczki
 • Bruzdy nosowo-wargowe
 • Lwia zmarszczka
 • Cellulit, nawet w zaawansowanym stadium
 • Rozstępy
 • Blizny
 • Redukcja tkanki tłuszczowej (np. podwójny podbródek lub tzw. „bryczesy”)
 • Wypadanie włosów
 • Poprawienie jędrności i elastyczności skóry
 • Łuszczyca

Czas trwania zabiegu:
20 – 90 min., zależnie od partii objętej zabiegiem

Ceny
W PAKIETACH TANIEJ

Okolica1 zabiegPAKIET 4 zabiegiPAKIET 8 zabiegówPAKIET 10 zabiegów
Oczy120 zł439 zł799 zł899 zł
Twarz200 zł759 zł1439 zł1689 zł
Czoło150 zł559 zł1039 zł1199 zł
Szyja150 zł559 zł1039 zł1199 zł
Twarz + szyja250 zł959 zł1839 zł2299 zł
Dekolt200 zł759 zł1439 zł1689 zł
Twarz + szyja + dekolt300 zł1159 zł2239 zł2699 zł
Usuwanie drugiego podbródka150 zł559 zł1039 zł1199 zł
Lwia zmarszczka100 zł350 zł639 zł699 zł
Skóra głowy250 zł959 zł1839 zł1199 zł
Piersi200 zł759 zł1439 zł1699 zł
Brzuch200 zł759 zł1439 zł1699 zł
Uda220 zł839 zł1599 zł1899 zł
Ramiona200 zł759 zł1439 zł1699 zł
Brzuch + uda350 zł1359 zł2639 zł3199 zł
Uda + pośladki300 zł1159 zł2239 zł2699 zł
Kolana120 zł439 zł799 zł899 zł

Problemy z wyglądem rozpływają się w powietrzu. W sensie dosłownym! Wiązka plasmy powoduje sublimację komórek skóry. Niepożądany nadmiar znika, skóra staje się gładka, jędrna i napięta.

Plasma, zwana nieraz czwartym stanem skupienia, okazała się znakomitym bezinwazyjnym narzędziem naturalnego liftingu. Plazma wytwarza się podczas zabiegu pomiędzy skórą a elektrodą stanowiącą końcówkę urządzenia. Nie tylko stymuluje odbudowę włókien kolagenu i elastyny, ale i pozwala na nieinwazyjną eliminację zmian skórnych. „Nadmiar skóry”, typowa oznaka upływającego czasu, zostaje zredukowany nawet o 30%.

Zabieg za pomocą wiązki plazmy w widowiskowy sposób zastępuje blefaroplastykę, czyli chirurgiczną korekcję opadających powiek. Pozwala też pozbyć się zmarszczek, przywraca jędrność wiotczejącej skórze, redukuje blizny, przebarwienia, trądzik, pękające naczynia.

Wskazania:

 • Opadający owal twarzy
 • Opadające powieki
 • Zwiotczenia
 • Zmarszczki (w tym zmarszczki palacza i zmarszczki koło uszu)
 • Rozstępy
 • Blizny ( w tym także blizny potrądzikowe)
 • Przebarwienia
 • Trądzik
 • Rozszerzone naczynia krwionośne
 • Kurzajki

Zalecana seria:
2-3 zabiegi, z przerwami minimum 14 – 28 dni

Efekty:
Widoczne praktycznie od razu, utrzymują się nawet do 2-4 lat.
Zabieg nie wyłącza z codziennego życia, możliwe podrażnienie skóry przez pierwsze dni po zabiegu można zamaskować makijażem korygującym.

Podane poniżej czasy zabiegów obejmują także czas znieczulenia – 45 min.

Cennik:

Opadające powieki górne 1000 zł, czas 75 min.
Powieki dolne 1000 zł , czas 75 min.
Powieki górne + powieki dolne promocja 1800 zł zamiast 2000 zł, czas 75 min.
Zmarszczki palacza 450 zł, czas 75 min.
Kurze łapki 500 zł, czas 75 min.
Lifting twarzy 2000 zł, czas 90 min.
Czoło 500 zł, czas 60 min.
Bruzdy nosowo-wargowe 450 zł, czas 60 min.
Lwia zmarszczka 250 zł, czas 60 min.
Podbródek 300 zł, czas 75 min.
Dłonie 250 zł, czas 75 min.
Blizny od 150 zł – cena ustalana indywidualnie w zależności od wielkości blizny i ich ilości, czas: od 60 min.
Plamy wątrobowe, soczewicowate – od 100 zł, każda kolejna plama podczas jednego zabiegu 30 zł

Podane czasy zabiegów obejmują także czas znieczulenia – 45 min.

Ekskluzywny zabieg upiększająco-odmładzający

Magnifique? Oczywiście! Cóż dla urody może być wspanialszego niż naturalne pobudzenie i długofalowe odmłodzenie? Dzięki niemu będziesz wyglądać… magnifique!

Kolagen, kwas hialuronowy i algi. Najsilniejsze i dające najlepsze efekty naturalne substancje kosmetyczne w jednym zabiegu! Ich penetrację w głąb skóry wspomagają nowoczesne technologie, wykorzystujące naturalne procesy zachodzące w skórze, oraz cenne botaniczne składniki aktywne, zawarte w biopreparatach ANNA PIKURA.

Substancje czynne aplikowane podczas zabiegu:

 1. Kolagen aktywny biologicznie ANNA PIKURA w wersji White (najlepszy na twarz, szyję i dekolt). Kolagen jako najważniejsze białko budulcowe skóry regeneruje naturalną warstwę podporową skóry, zwalcza oznaki upływającego czasu, w tym zmarszczki i zwiotczenia, przywraca równowagę i ładny wygląd skórze problematycznej, w tym trądzikowej i nadwrażliwej.
 2. AP Hyaluronist, preparat kwasu hialuronowego, substancji naturalnie występującej w skórze, uzupełnia braki kwasu hialuronowego we wszystkich warstwach skóry, przywracając jej właściwe funkcje, optymalne nawilżenie i ładny wygląd.
 3. Maska algowa, silnie odżywcza, regeneruje, poprawia nawilżenie, wygładza i koi skórę.
 4. Biopreparaty botaniczne AP: różana mgiełka AP Mist Rosarium, specjalistyczny firmowy krem AP do masażu No 17, luksusowy biokrem botaniczny AP dobrany indywidualnie do potrzeb skóry. Biokosmetyki AP, złożone z cennych składników botanicznych, jak ekstrakty, oleje, masła, olejki eteryczne, hydrolaty, pozbawione syntetycznych konserwantów, emulgatorów, substancji zapachowych, są dobroczynne nawet dla skóry bardzo wrażliwej.

Technologie kosmetologiczne stosowane podczas zabiegu:

 1. Oksybrazja, peeling wodno-tlenowy, intensywna eksfoliacja martwych komórek naskórka, daje skórze silny impuls do odbudowy. Metoda łagodna nawet dla skóry wrażliwej.
 2. Mezoterapia bezigłowa, nieinwazyjna metoda naśladująca mezoterapię medyczną, silnie pobudza skórę i poprawia wchłanianie substancji aktywnych.
 3. Autorski masaż manualny, pobudzający autoregenerację skóry.

Czas trwania zabiegu:
Twarz: 90 min., cena 200 zł
Twarz, szyja dekolt: 120 min. 250 zł

Zabieg oparty na zasadzie „mezoterapii bezigłowej”, polegający na wprowadzaniu substancji aktywnych głęboko do skóry w bezinwazyjny sposób, dzięki wykorzystaniu zjawiska elektroporacji. Stanowi optymalne połączenie sonoterapii (sonoforeza) z impulsami prądowymi (jonoforeza). Doskonała i bezpieczna alternatywa dla terapii igłowej.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego technologicznie w pełni naturalnego kolagenu aktywnego biologicznie dodatkowo zwiększa się penetracja substancji aktywnych w skórze i wzrastają walory regeneracyjne zabiegu.

Zabieg Mezoforte pozwala zwalczać m.in. takie problemy jak starzenie się skóry, utrata jędrności, zmarszczki, trądzik, cellulit, rozstępy, nadmiar tkanki tłuszczowej, a nawet bóle mięśni. Usprawnia naturalne procesy fizjologiczne, działa odmładzająco i regenerująco, dotlenia i odżywia tkanki, łagodzi i eliminuje problemy skóry, modeluje sylwetkę.

W skład każdego zabiegu wchodzi też demakijaż, peeling oraz aplikacja luksusowego preparatu AP BIOAKTIV Kolagen.

Efekty zabiegu

 • błyskawiczny lifting twarzy,
 • przywrócenie skórze jędrności, elastyczności i gładkości,
 • redukcja zmarszczek,
 • poprawa kolorytu skóry,
 • usprawnienie naturalnych procesów fizjologicznych,
 • działanie odmładzające i regenerujące,
 • dotlenienie i odżywienie tkanek,
 • łagodzenie i eliminacja problemów skóry,
 • modelowanie sylwetki.

Warianty zabiegu

 • twarz,
 • twarz, z maską algową,
 • twarz, szyja i dekolt,
 • warz, szyja i dekolt, z maską algową,
 • dowolna partia ciała (brzuch, uda tył, uda przód, pośladki, biust, ramiona),
 • dowolna partia ciała, z maską algową,

Cena:
twarz + szyja 200 zł
twarz + szyja + dekolt  300 zł
1 dowolna partia ciała – 200 zł

Bezinwazyjne głębokie oczyszczenie skóry z dodatkowym bonusem w postaci jej odmłodzenia i wygładzenia, zwieńczone naturalnym ukojeniem dzięki masce algowej.

Peeling kawitacyjny, oparty na specjalnej technologii fal ultradźwiękowych, to nowoczesna metoda bezbolesnego skutecznego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnej. Usuwa nie tylko zanieczyszczenia, zaskórniki i wągry, ale i martwe komórki w sposób bezpieczny nawet dla wrażliwej skóry i bez przykrych efektów ubocznych.

Korzyści z peelingu kawitacyjnego są wielorakie – pozwala on uzyskać nie tylko gruntowne oczyszczenie, ale i poprawę krążenia oraz dotlenienie i nawilżenie skóry dzięki mikro-masażowi wywołanemu w skórze przez fale ultradźwiękowe. Uzyskana w ten sposób poprawa kondycji skóry inicjuje w niej proces naturalnej odnowy. Dodatkową zaletą peelingu kawitacyjnego jest wygładzenie zmarszczek. Na koniec zabiegu aplikuje się kojąco-odżywczą maskę algową AP.

Cena:
twarz + szyja 150 zł
twarz + szyja + dekolt  200 zł

Bezpieczny sposób na rozprawienie się z problemami cery tłustej i mieszanej. Mikrodermabrazja diamentowa polega na stopniowym złuszczaniu naskórka tak, aby eksfoliacja następowała równomiernie, nie ingerowała zbyt głęboko i nie powodowała blizn. Jest nowatorską skuteczną metodą oczyszczania skóry, pobudzania procesów naturalnej odbudowy i eliminacji jej uporczywych problemów. To zabieg bezpieczny, nieinwazyjny, bezbolesny i niepowodujący uczuleń.

Mikrodermabrazja pozwala na całkowite usunięcie martwego naskórka. Odsłoniętą nową skórę odżywia się preparatami o działaniu matującym, normalizującym wydzielanie sebum i nawilżającym. Dzięki serii zabiegów można uzyskać znaczną redukcję blizn i przebarwień.

Cena:
twarz + szyja 150 zł
twarz + szyja + dekolt  200 zł

Nieinwazyjne zainicjowanie silnych procesów regeneracji w skórze, która samodzielnie odzyskuje napięcie i elastyczność. Unikatowa w skali światowej metoda łącząca oddziaływanie RF z zastosowaniem kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV. Dzięki oddziaływaniu radiofrekwencji na skórę właściwą i tkankę podskórną dochodzi do kontrolowanego przegrzewania tkanek. Wywołuje to w początkowym okresie kurczenie się włókien kolagenu, co od razu daje długotrwały efekt liftingu – naprężenia i poprawy jędrności wiotczejącej skóry. Polepszony zostaje metabolizm w tkankach i dochodzi do procesów odnowy, w tym zwiększenia produkcji nowych włókien kolagenu. Skóra wygładza się, odzyskuje młodszą strukturę i wygląd, poprawia się jej napięcie, spoistość i sprężystość. Zastosowanie kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV zwiększa właściwości regeneracyjne zabiegu i nadaje mu wyjątkowe walory przeciwstarzeniowe, czyniąc z niego alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

Wskazania
Widoczne objawy starzenia się skóry, zwiotczenia, cellulit.

Zalecana liczba zabiegów
Od pięciu do dziesięciu zabiegów.

Skuteczność zabiegu
Rezultaty widoczne już po pierwszej sesji. Efekty utrzymują się przez kilka lat.

Efekty zabiegu

 • spłycenie bruzd, likwidacja drobnych zmarszczek,
 • ujędrnienie skóry, poprawa owalu twarzy,
 • eliminacja zwiotczeń, odmłodzenie okolic szyi i dekoltu,
 • polepszenie elastyczności skóry, zwiększenie jej napięcia,
 • wygładzenie skóry, zmniejszenie porów,
 • zniwelowanie mankamentów cery,
 • polecany w kosmetyce antycellulitowej,
 • wygładzanie blizn.

Cena:
twarz + szyja 150 zł
twarz + szyja + dekolt  200 zł
1 dowolna partia ciała – 200 zł

Intensywna regeneracja wodno-tlenowa. Zaawansowana technologicznie metoda odbudowy i odmładzania skóry, oparta na synergii peelingu wodno-tlenowego i kolagenu aktywnego biologicznie. Dzięki swej łagodności znakomita nawet dla cer bardzo wrażliwych, naczyniowych i trądzikowych.

Na czym polega Oksybrazja z kolagenem / AP Oxyluxe?
Zabieg łączy proces oksybrazji z zastosowaniem kolagenu aktywnego biologicznie. Oksybrazja – czyli peeling wodno-tlenowy – jest całkowicie bezpieczną dla skóry odmianą mikrodermabrazji, opartą na dobroczynnych zasadach hydroterapii i balneoterapii. Polega ona na intensywnym złuszczaniu martwych komórek naskórka za pomocą strumienia mikrokropelek soli fizjologicznej, które aplikuje się pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Zabieg jest bezinwazyjny i bezbolesny.

Włączenie w proces oksybrazji kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV potęguje regeneracyjną i odmładzającą siłę zabiegu.

Jak działa oksybrazja
Efekt natychmiastowy: usunięcie martwych komórek wierzchnich warstw naskórka, wyrównanie powierzchni i kolorytu skóry, odświeżenie cery. Efekt długotrwały: impuls dla procesu tworzenia się nowych komórek naskórka. Długofalowy efekt serii zabiegów: pobudzenie syntezy włókien kolagenu i elastyny w skórze właściwej, polepszenie elastyczności i jędrności skóry, eliminacja drobnych zmarszczek i spłycenie głębszych, złagodzenie problemów skóry (takich jak łojotok, trądzik pospolity, trądzik różowaty, przebarwienia). Zastosowanie podczas zabiegu kolagenu aktywnego biologicznie zwiększa siłę i trwałość tych efektów.

Rola kolagenu aktywnego biologicznie
Dzięki złuszczeniu naskórka kolagen łatwiej wchłania się w głąb skóry. Uzupełnia deficyty kolagenu w tkankach, przyśpiesza i wzmacnia naturalne procesy odnowy i odbudowy. Zwiększa bezpośredni efekt zabiegu, jakim jest jaśniejsza, jędrniejsza, lepiej napięta skóra. Wzmaga i przedłuża długofalowe rezultaty, usprawniając naturalne funkcje regeneracyjne skóry.

Bezpieczeństwo zabiegu
Przejrzysta idea zabiegu, nieskomplikowana procedura jego wykonania oraz użycie tylko naturalnych substancji korzystnie działających na skórę (bogata w mikroelementy sól fizjologiczna, ożywczy tlen, woda, kolagen aktywny biologicznie), przy wykorzystaniu terapeutycznych koncepcji z zakresu hydroterapii i balneoterapii, sprawiają, że zabieg AP Oxyluxe jest jedną z najskuteczniejszych dziś metod regeneracji skóry.

W odróżnieniu od np. metod laserowych, ostrzykiwania czy mikrodermabrazji jest on procedurą w pełni naturalną, bezinwazyjną, bezbolesną i przyjemną w doznaniach, nie wiąże się też z ryzykiem i efektami ubocznymi.

Zimny strumień wodno-tlenowy działa kojąco na tkanki skóry, nie powodując zaczerwienień i podrażnień. Dzięki temu zabieg zaleca się również skórze naczyniowej, problematycznej i bardzo wrażliwej (zimno działa terapeutycznie, hartując ściany naczyń krwionośnych).

Wskazania
Skóra z widocznymi oznakami upływu czasu (działanie przeciwzmarszczkowe – zwłaszcza na zmarszczki wokół ust i w kącikach oczu – i przeciwstarzeniowe); skóra naczyniowa i wrażliwa; skóra zniszczona, szara, przesuszona; przebarwienia; skóra zanieczyszczona, łojotokowa, z trądzikiem; blizny (w tym potrądzikowe); cellulit; rozstępy; zwiotczenia.

Zalecana liczba zabiegów
W zależności od potrzeby od 3 do 10 zabiegów w serii, z częstotliwością raz na 1-2 tygodnie. W przypadku skóry bardzo wrażliwej bądź naczyniowej zabiegi nie powinny być wykonywane częściej niż raz na dwa tygodnie, w pozostałych przypadkach można je wykonywać raz w tygodniu. W przypadku zabiegów na ciało (cellulit, rozstępy) możliwa jest liczba dwóch zabiegów na tydzień.

Już jednorazowy zabieg działa błyskawicznie upiększająco i daje znakomity efekt przed ważnym wyjściem.

Efekty zabiegu

 • wygładzenie cery, zmniejszenie porów, odświeżenie karnacji,
 • pobudzenie procesu regeneracji naskórka,
 • stymulacja syntezy włókien elastycznych w skórze właściwej,
 • poprawa jędrności, elastyczności i napięcia skóry,
 • efekt liftingu,
 • eliminacja drobniejszych zmarszczek, spłycenie głębszych,
 • głębokie oczyszczenie i dezynfekcja skóry,
 • poprawa natlenienia i nawilżenia skóry,
 • usprawnienie krążenia i mikrokrążenia,
 • detoksykacja tkanek skóry,
 • wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych,
 • regulacja wydzielania sebum,
 • znakomita pielęgnacja skóry przy trądziku pospolitym i różowatym,
 • redukcja przebarwień,
 • działanie antycellulitowe,
 • rozjaśnienie i zredukowanie rozstępów,
 • redukcja blizn.

Cena:
twarz + szyja 200 zł
twarz + szyja + dekolt 250 zł

LIPOSUKCJA KAWITACYJNA – nowa generacja urządzeń kosmetycznych marki ANNA PIKURA! 

Zabieg Liposukcji Kawitacyjnej jest bezpieczny, wykorzystuje nieinwazyjne fale ultradźwiękowe w celu likwidacji niechcianych komórek tłuszczowych. Zastosowanie tej metody nie wiąże się z jakimkolwiek dyskomfortem, zabieg jest wręcz przyjemny dla klienta. Umożliwia modelowanie sylwetki i redukcję centymetrów w obwodzie ciała. Zabieg polega na działaniu fal ultradźwiękowych o określonej, niskiej częstotliwości co wpływa na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. Przyspiesza to efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion. Urządzenie posiada również głowicę na podczerwień IR – której głównym zadaniem jest rozgrzanie wybranej partii ciała przed poddaniem jej działaniu fali ultradźwiękowej, sprzyja to „upłynnieniu” tkanki tłuszczowej i głębszemu wnikaniu fali ultradźwiękowej. Dzięki synergii tych dwóch bodźców efekty kuracji są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Zalety zabiegu

 • redukcja tkanki tłuszczowej z miejsc opornych na wyszczuplanie,
 • nieinwazyjny i bezbolesny,
 • nie powoduje uszkodzeń otaczających tkanek, skóry, naczyń krwionośnych i włókien nerwowych,
 • nie wymaga rekonwalescencji ani konieczności pozostania w domu,
 • nie powoduje efektu jo-jo.

Efekty zabiegu

 • redukcja tkanki tłuszczowej,
 • likwidacja cellulitu,
 • ujędrnienie ciała,
 • modelowanie i wysmuklenie sylwetki,
 • pobudzenie krążenia,
 • stymulacja przemiany materii – poprawa metabolizmu,
 • odżywienie skóry i poprawa jej elastyczności.

Sekretem skuteczności zabiegu jest wprowadzenie za pomocą fal ultradźwiękowych kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV GRAPHITE którego zadaniem jest nie tylko wyszczuplenie, ale wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych i uzupełnienie niedoboru kolagenu. W celu podtrzymania długotrwałego efektu zabiegu zaleca się serię około 4-8 zabiegów w odstępach 7-10 dni. Dla podtrzymania efektu kuracji zaleca się również stosowanie do pielęgnacji domowej AP BIOAKTIV GRAPHITE, który sprawi, że nawet duży ubytek tkanki tłuszczowej nie spowoduje wiotczenia i obwisania skóry. Kolagen aktywny biologicznie zawarty w kosmetyku jako substancja czynna, zalecany jest w trakcie kuracji odchudzającej, jak również po jej ukończeniu. W zabiegu całkowicie wyeliminowane są skutki uboczne, które występują przy zabiegach tradycyjnej liposukcji.

Zabieg obejmuje jedną wybraną część ciała: ramiona, uda, pośladki, brzuch, kolana, łydki, talia (tzw. „boczki”).

Cena:
1 dowolna partia ciała 200 zł

Zabieg wykonywany za pomocą innowacyjnego urządzenia AP Time Machine, opiera się na mechanizmie tzw. masażu próżniowego, czyli działania na skórę i tkankę podskórną poprzez kombinację stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Rezultatem jest usprawnienie krążenia, eliminacja toksyn, zmniejszenie retencji wody, uaktywnienie lipolizy (rozkładu tłuszczu) w głębokich warstwach skóry i odbudowa struktury skóry.

Klasyczne efekty masażu próżniowego ulegają zwielokrotnieniu dzięki zastosowaniu kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV Graphite. Przeciwdziała on zróżnicowanym aspektom starzenia się i redukuje niekorzystne zmiany pojawiające się wraz z wiekiem.

Wskazania
Cellulit, zwiotczenia, miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, nieatrakcyjny wygląd skóry i sylwetki.

Zalecana liczba zabiegów:
W zależności od potrzeby od 4 do 8 zabiegów w serii, z częstotliwością co 2-3 dni.

Skuteczność zabiegu
Wielokierunkowe działanie zabiegu poprawia kondycję wszystkich tkanek w obrębie skóry, na długo przywracając im właściwą równowagę, funkcje i wygląd.

Efekty zabiegu

 • eliminacja cellulitu,
 • zwalczanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała,
 • lifting, poprawia jędrności ciała,
 • regeneracja, odmłodzenie skóry,
 • redukcja obrzęków,
 • poprawa ukrwienia i odżywienia skóry,
 • spłycenie blizn,
 • niwelacja rozstępów.

Cena:
1 dowolna partia ciała 200 zł

Mezoterapia mikroigłowa przy użyciu urządzenia DERMAPEN™ lub MEZOPEN to metoda frakcyjnego mikronakłuwania skóry.

Dzięki pulsującemu urządzeniu zaopatrzonemu w system mikroigieł dochodzi do odmłodzenia skóry. Mikroigiełki wnikają na głębokość od 0,5 mm do 2 mm, co dodatkowo umożliwia aplikację substancji aktywnych jak kwas hialuronowy w głąb skóry właściwej.

Zabiegi przy użyciu DERMAPENU można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy. Możliwe jest wykonywanie zabiegów mezoterapii mikroiglowej na takich obszarach, jak okolice oczu czy ust.

W efekcie mikronakuwania specjalistyczną głowicą z kilkunastoma igiełkami powstają mikrourazy i dochodzi do pobudzenia i regeneracji włókien kolagenu i elastyny.

Zabieg zwiększa również przepuszczalność skóry, dzięki czemu jest ona gotowa na przyjęcie specjalnie skoncentrowanych koktajli. Poprawia się mikrokrążenie i dotlenienie tkanek. Wyraźnie wzrasta napięcie skóry, zmarszczki mimiczne zaczynają się redukować, a owal twarzy ulega zauważalnej poprawie.

Dochodzi do rozjaśnienia przebarwień, spłycenia blizn, pozbycia się rozstępów i cellulitu. Dermapen działa również wspomagająco w leczeniu łysienia i zapobieganiu wypadaniu włosów.

Zastosowanie serii mikronakłuć powoduje uruchomienie procesów regeneracyjnych, które z powodzeniem zwalczają efekty starzenia się skóry: zmarszczki, brak jędrności czy utrata owalu twarzy. Bardzo dobre efekty przynosi w redukcji blizn i rozstępów. W połączeniu z odpowiednio dobranymi preparatami stanowi skuteczną broń w walce z wieloma innymi defektami.

Mechanizm działania w skórze:

 • stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
 • stymulacja fibroblastów przez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego,
 • poprawa gęstości i elastyczności skóry,
 • mikro-nakłucia stymulują naturalne zdolności autoodnowy skóry

CENNIK

Twarz + szyja
/1 zabieg/
250zł
/PAKIET 3 zabiegów/
720 zł
/PAKIET 5 zabiegów/
1000 zł
Twarz, szyja i dekolt
300 zł
Oczy i lwia zmarszczka
200 zł
Pojedyncza zmarszczka
100 zł