Zabiegi firmowe na ciało

PUSH-UP

Zabieg ujędrniająco-modelujący na biust.

Cena: 200 zł

Zabieg ujędrniający na wewnętrzną część ramion.

Cena: 200 zł

Zabieg ujędrniająco-wyszczuplający na brzuch.

Cena: 200 zł

Zabieg wyszczuplająco-wygładzający na uda.

Cena: 250 zł

Zabieg modelująco-ujędrniający na pośladki.

Cena: 250 zł

Ujędrniający masaż bańką chińską + kolagen + maska algowa.

Cena: 250 zł

Pakiet intensywnie wyszczuplający

Jak w ciągu półtorej godziny uzyskać wymodelowaną, smuklejszą figurę oraz gładką, jędrną skórę ciała?

Amazing to olśniewający efekt kompleksowej synergii najnowszych nieinwazyjnych technologii, które pozwalają jednocześnie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, zwalczyć pomarańczową skórkę oraz zwrócić skórze jej gładkość, jędrność i młodość. Zabieg Amazing, wykonywany z wykorzystaniem kolagenu Anna Pikura, działa na wszystkich poziomach skóry, rewitalizując ją od naskórka aż po warstwę podporową, a przy tym wyszczupla i modeluje sylwetkę.

Przebieg procedur pakietu Amazing

1. W pierwszym etapie wykonuje się liposukcję ultradźwiękową, bezinwazyjnie eliminując nadmiar tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków. Dla najlepszego efektu stosuje się zarówno głowicę zimną jak i infrared, dzięki której złogi tłuszczu są szybciej odprowadzane z przestrzeni międzykomórkowej do wątroby, gdzie ulegają metabolizacji. Jednoczesny wewnętrzny mikromasaż poprawia odżywienie i gęstość skóry.

2. Przeprowadzany następnie zabieg rewitalizacji tkanek skóry przy użyciu fal radiowych to alternatywa dla zabiegu chirurgicznego – dzięki kontrolowanemu przegrzaniu tkanek istniejące włókna kolagenowe napinają się, a jednocześnie tworzą się nowe – skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.

3. Dermomasaż, czyli masaż podciśnieniowy wykonywany za pomocą urządzenia AP Time Machine, jest uważany za najskuteczniejszą metodę eliminacji cellulitu. Działa na wielu poziomach – wywołuje spalanie tłuszczu w głębokich warstwach skóry, usprawnia krążenie, eliminuje toksyny, zmniejsza retencję wody.

4. Liposukcja ultradźwiękowa wykonywana na koniec na bazie kolagenu aktywnego biologicznie wzmacnia synergiczny efekt wyszczuplająco-ujędrniająco-antycellulitowy.

Cena:
1 pakiet 229 zł
5 pakietów PROMOCJA 899 zł zamiast 1145 zł
10 pakietów PROMOCJA 1499 zł zamiast 2290 zł
15 pakietów PROMOCJA 1799 zł zamiast 3435 zł

Zabieg wyszczuplający: liposukcja ultradźwiękowa z aplikacją kolagenu i dobranej francuskiej maski algowej.

CENNIK

brzuch
200zł
uda
250zł