CENNIK ZABIEGÓW FIZJOTERAPEUTYCZNYCH

Kinesiology taping

to technika poprawiająca stabilność stawów i mięśni bez negatywnego wpływu na krążenie i zakres ruchu, ma bardzo szerokie spektrum aplikacji.

Kinesiology taping działa zgodnie z funkcjonowaniem organizmu, a efekt poprawy odczuwany jest bezpośrednio po aplikacji i utrzymuje się po jej usunięciu. Zmniejsza stany zapalne, działa przeciwbólowo, przeciwobrzękowo, przeciwwysiękowo oraz poprawia krążenie krwi i limfy. Dodatkowo, metoda ta nie wyklucza stosowania innych form terapii oraz stanowi doskonały środek wspomagający leczenie rehabilitacyjne oraz farmakologiczne.

Cena: 70 zł

Czas: do 20 minut

 

 

Masaż z terapią punktów spustowych częściowy lub całościowy

Terapia punktów spustowych jest techniką która wykorzystuje różne formy ucisku i ruchów w różnych kierunkach we wrażliwych miejscach w tkance mięśniowej. Celem terapii jest uwolnienie się od bólu i poprawa zaburzonych wzorców ruchowych. Terapia punktów spustowych czasem jest też nazywana terapią mięśniowo- powięziową. Zmniejsza wzmożone napięcie mięśniowe. Poleca się serię 2 zabiegów tygodniowo przez okres 4 tygodni.

Cena: 140 zł

Czas: do 60 minut

 

 

Refleksologia twarzy i głowy

Refleksoterapia twarzy to uciskanie odpowiednich punktów na twarzy – przywraca równowagę energetyczną. Strefy i punkty na twarzy przez tysiące zakończeń nerwowych połączone są z narządami i układami w całym organizmie. Masując i uciskając punkty na twarzy mamy wpływ na oddalone organy i układy. Leczniczy masaż twarzy oparty na refleksologii wycisza, uwalnia od stresu, pomaga w depresji i problemach ze snem.

Cena: 150 zł

Czas: do 60 minut

 

 

Masaż bańską chińską

Masaż bańką chińską ma przede wszystkim działanie antycellulitowe. Stosuje się ją również w celu likwidacji dolegliwości mięśniowych. Bańki zmniejszają napięcie mięśniowe, które powoduje np. bóle kręgosłupa, a także uciskanie splotów nerwowych i stopniowe powstawanie dolegliwości całego ciała. Wpływa pozytywnie na pobudzenie krążenia krwi i miejscowe przekrwienie, co łączy się z odżywieniem i pobudzeniem tkanek do samo-naprawy.

Cena: 70 zł

Czas: do 40 minut

Fizjoterapia