Zabiegi firmowe na okolice oczu

Deszcz majowy - zabieg odmładzająco-rozświetlający

Ożywia zmęczone oczy i rozświetla spojrzenie. Intensywny zabieg z kolagenem aktywnym biologicznie, witaminą C i kwasem mlekowym wygładza zmarszczki mimiczne i rozjaśnia cienie wokół oczu.

Dzięki naturalnym składnikom najwyższej jakości jest łagodny dla skóry, a zarazem przynosi dogłębny efekt. Kolagen AP BIOAKTIV, aplikowany podczas masażu relaksacyjnego, inicjuje intensywną regenerację głębszych warstw skóry. Kwas mlekowy rozjaśnia naskórek i intensywnie nawilża. Witamina C, wprowadzana w głąb skóry za pomocą sonoforezy, jest jedną z najsilniejszych naturalnych substancji odmładzających, a przy tym uszczelnia naczynia krwionośne i rozjaśnia przebarwienia.

 

CENNIK

/1 zabieg/
200 zł

Naturalny sposób na odmłodzenie okolic oczu za pomocą kolagenu aktywnego biologicznie i alg. Zabieg obejmuje wprowadzenie Kolagenu AP BIOAKTIV w głąb skóry za pomocą sonoforezy oraz aplikację intensywnie nawilżających alg. Seria zabiegów pozwala uzyskać trwałą poprawę wyglądu skóry wokół oczu, spłycenie zmarszczek oraz głębokie nawilżenie.

CENNIK

/1 zabieg/
200 zł

 

Bezpieczny i bezbolesny zabieg wygładzający, rozjaśniający i ujędrniający na okolice oczu.

Oparty na trzech wektorach:

1. kwasy – ferulowy i mlekowy

2. kolagen aktywny biologicznie AP Bioaktiv

3. botaniczne substancje czynne (hydrolat z róży białej, krem botaniczny dobrany do potrzeb skóry)

 

Przebieg zabiegu

1. Po oczyszczeniu i stonizowaniu skóry wodą kwiatową z róży białej aplikujemy wpierw kwas ferulowy, a następnie kwas mlekowy. Aplikacja trwa parę minut, w kolejnych zabiegach z serii wydłużamy ją nieco.

Kwas ferulowy – pochodna kwasu cynamonowego – to naturalnie występujący związek obecny w świecie roślin, szczególnie bogate są w niego nasiona zbóż, szpinak, pietruszka, rabarbar, winogrona. Stosowany na skórę jest ceniony szczególnie za swoje właściwości antyoksydacyjne, zwalczając skutki czynników przyśpieszających starzenie się skóry. Działa też przeciwzapalnie i regenerująco, a dodatkowo rozjaśnia skórę i redukuje przebarwienia. Idealny dla skóry wrażliwej.

Kwas mlekowy, pozyskiwany z fermentacji cukrów i bakterii mlekowych, jest substancją w pełni naturalną dla skóry – stanowi jeden ze składników naturalnego czynnika nawilżającego (NMF) w naskórku. Stosowany w kosmetologii działa złuszczająco (wygładzenie skóry i pobudzenie regeneracji), a jednocześnie ma właściwości antybakteryjne, oczyszczające i rozjaśniające.

Synergia tych dwóch kwasów zapewnia wygładzenie, rozjaśnienie, ujędrnienie i uelastycznie skóry okolic oczu.

2. Ponownie tonizujemy skórę hydrolatem różanym i od razu aplikujemy kolagen aktywny biologicznie. Dzięki oczyszczeniu i złuszczeniu skóry przez kwasy znacznie poprawia się jego penetracja w głąb skóry i wzmaga się działanie przeciwzmarszczkowe, ujędrniające i odmładzające.

3. Na koniec aplikujemy biokrem botaniczny AP, dobrany do rodzaju skóry, skomponowany wyłącznie z naturalnych składników botanicznych.

Czas trwania: 30 minut

CENNIK

/1 zabieg/
200 zł

Lifting i laminacja rzęs to zabieg naturalnego, trwałego podkręcenia i odżywienia rzęs. Po zabiegu rzęsy są pogrubione, uniesione od nasady przez co wydają się być maksymalnie wydłużone, a ich kondycja jest poprawiona. Nakładana jest również farbka nadająca głęboki, czarny kolor.
Zabieg utrzymuje się około 5-7 tygodni. Długość efektów zależy od kondycji i rodzaju włosków, ich podatności na zabieg oraz odpowiedniej pielęgnacji po zabiegu.
Laminowanie brwi rekomendujemy wszystkim, którzy mają problem z nieregularnymi, źle układającymi się włoskami w brwiach. Po zabiegu brwi są dokładnie zaczesane i ułożone.
Efektem możemy się cieszyć przez ok 1 -1,5 miesiąca.

Cennik:

  • Lifting rzęs + laminacja + botoks + henna (90 min.) – 169 zł
  • Architektura brwi + henna brwi (90 min.) – 99 zł
  • Laminacja brwi (60 min.) – 119 zł
  • Laminacja brwi + architektura + henna brwi (90 min.) – 169 zł
  • Lifting, laminacja, henna rzęs + Laminacja, architektura, henna brwi (105 min.) – 330 zł